dr n. med. Agnieszka Karpińska

3,3
3,4
3,2
3,4

Fantastycznie ciepła osoba . Polecam z całego serducha . Od 3 lat choruje na raka piersi . Aktualnie na kolejnej chemi z przerzutem na płuca i kości. Podejście Pani doktor daje mi zawsze chęć do życia i dalszą walkę.

Polecam Panią Dr.Przesympatyczna .Wizyta,bez stresu stresu. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Profesjonalizm i kultura.Bardzo zapracowana Doktor godny polecenia

Miła, do momentu kiedy ma możliwość stosowania chemioterapii (do momentu, kiedy pacjent może być "testowany" refundowaną chemią i zwrotem finansowym). Dalej pozostawia niestety sprawy rodzinie, ale decydując za rodzinę co mają czynić dalej, jak sprawować opiekę w momencie braku możliwości leczenia klinicznego. Sugeruje rodzinie wynajęcie prywatnej pielęgniarki. Mówi, że pracodawca zwalnia opiekuna z pracy, bo nie ma innych możliwości opieki (a przecież są - hospicja!). Nie znosi, kiedy się jej mówi, że laik zauważył zmiany u chorego, które powinny być zauważone przez nią! Na karcie wyjścia ze szpitala wpisuje, że wydano zalecenia co do samoopieki, a tak nie jest. MAM ŻAL!!!

Pani doktor jest miła, ale trzeba wszystkiego samemu pilnować, upominać się o badania wiedzieć jakie najlepiej zrobić itp. Niestety brakuje jej dużo profesjonalizmu lekarskiego.

Pani doktor leczy mojego tatę i nie podchodzi do problemu poważnie. Jak sie spóźnia do gabinetu szybko chce pozbyć się pacjentów i zamiast zrobić im badania osyłą ich do lekarzy rodzinnych. Nie zwraca uwagi na inne dolegliwości pacjentów jak mam być szczera nie znam lekarza, który tak bardzo nie interesuje się swoimi podopiecznymi. Ciężko się z nią skontaktować. Uprzejma owszem jest i nie będę podważała jej kompetencji ale uważam że raczej nie mogliśmy trafić gorzej pod względem zainteresowania zdrowiem pacjenta

Od roku leczę się u Pani doktor Karpińskiej i jestem bardzo zadowolona , że zawsze mnie wnikliwie bada i tłumaczy o planowanej metodzie leczenia. Przemiła osoba , która mimo złych wieści nie pozwala na załamanie się i szuka nowego sposobu leczenia , dodaje pacjętom sił by walczyc dalej.

Niestety nie polecam ... brak szukania rozwiązań kiedy leczenie nie przynosiło rezultatów, skąpe informacji , niestety znieczulica... jedyne co mogę powiedzieć na plus- uprzejma rzeczywiście. NIE POLECAM

Pani Doktor Karpińska prowadziła leczenie mojej Mamy. Zawsze serdeczna, uśmiechnięta, pomocna... Zawsze wytłumaczyła co i jak, nigdy nie odmówiła przyjęcia, nawet, kiedy nie byłyśmy zapisane... Ogromne dzięki z całego serca za poświęcony nam czas. Oby więcej takich lekarzy!

Niestety, uprzejmość nie idzie w parze z kompetencjami...Chaos, niezorganizowanie, czasem ucieczka przez korytarz oddziału przed pacjentem... Nie wspomnę o interpretacji wyników badań... Wszystkiego trzeba pilnować, przypominać... Poza tym pani Karpińska nie ma tytułu dr nauk medycznych, jak napisano powyżej. Ale jak zdążyliśmy się już zorientować, w tym osławionym ośrodku można wpaść z deszczu pod rynnę. Być może nadzieją jest młoda lekarz, pani Dorota Nowak...

Wyjątkowy lekarz.Wyjątkowy człowiek.Właściwy człowiek na właściwym miejscu.Zawsze miła,duża wiedza.Kompetentna.Trochę się leczę i wiem co mówię.Polecam wszystkim.Tylko czy Pani doktor znajdzie dla wszystkich czas.Pozdrawiam Panią Doktor.Chylę czoła. OBECNA PACJENTKA

OBECNA PACJENTKA