lekarz Agnieszka Kaufhold

Pulmonolog, Internista

Wszystko super!!!. Bardzo serdecznie dziękuję Pani Doktor. Po Pani wizycie ból i dół psychiczny praktyczny ustąpił. Razem z żoną do dzisiaj jesteśmy pod wrażeniem Pani wizyty, opowiadaliśmy o niej dzieciom i przyjaciołom. Życzę wszystkim żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy i takich pięknych ludzi w ogóle. AS 22.06.2018

AS
22.06.2018

Pani Doktor przybyła do nas na wizytę domową do chorego 11-to letniego syna. Wykazała się "fajnym" podejściem do młodego pacjenta, była sympatyczna i energiczna. Miała pozytywne nastawienie i nie traktowała nas jak kolejnych z listy do odhaczenia. Gruntownie przebadała syna. Wyjaśniła sytuację i przepisała leki, potem wspólnie uzgodniłyśmy co wykupić, a które z zaleconych leków mogę zastąpić tym co mam już w domu. Na koniec zamieniła ze mną kilka uwag odnośnie podejścia do zdrowia i dbania o siebie. Cała wizyta zajęła tylko 20 minut, a mimo to, mam poczucie, że zostaliśmy potraktowani bardzo indywidualnie. Życzyłabym sobie, aby każda wizyta u lekarza przebiegała w taki sposób :)