lekarz Agnieszka Kielek

Pediatra, Kardiolog

NAJWSPANIALSZY LEKARZ JAKIEGO ZNAM! Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów - nawet w Sylwestra lub inne święta. Zawsze można do niej zadzwonić i poprosić o pomoc. Zawsze próbuje pomóc - nie biorąc za to żadnych pieniędzy. Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi nawet w święta, np. Wielkanoc, zadzwonić i zapytać się o zdrowie małego pacjenta. Kierując dzieci na oddział do szpitala - nadal interesuje się ich zdrowiem (dzwoni do lekarza, utrzymuje kontakt telefoniczny z rodzicami). Jest to wspaniała osoba! Jestem jej bardzo wdzięczna za wszystko co robi dla moich dzieci!!!!

Wspaniała Pani doktor, jakich juz chyba jest mało.Mój syn od 9 lat jest jej pacjentem, teraz będziemy mieć drugie dziecko i tez będzie pod jej opieką. Odpowiada na wszystkie telefony, nie zdażyło mi sie jeszce tak,żebym nie została przyjęta prze nią w gabinecie państwowym, ale jak zachodzi taka potrzeba przyjmuje równiez w domu.Przy małym dziecko wizyt takich miałam dużo i nigdy nie wzieła ani grosza,aż nie raz było mi głupio,ale zostawiając Pani doktor pieniądze, miłabym wrażeie,że ją obrażam. Ze skierowaniem do specjalistów tez nie miałąm nigdy żadnych problemów, tak samo jak na badania. Bardzo dobry lekarz, interesuje sie swqoim pacjetem do takiego stopnia,że sama dzwoni do domu żeby zapytac sie o stan zdrowia, jak dziecko jest chore. Jest bardzo uprzejma , a przy tym skromna, nie czuje się przy niej żadnego skręowania, a przez mojego syna jest wręcz uwielbiana. JESTEM JEJ BARDZO WDZIĘCZNA ZA OPIEKĘ NAD MOIM SYNEM.

Najlepszy lekarz dla dzieci nigdy nie odmówiła pomocy. Mam trójkę dzieci w tym bliźniaków i zawsze mogę liczyć na pomoc Pani doktor

Wspaniała lekarka z powołania. Jest rzeczowa, konkretna, ma super podejście do dzieci i stawia trafne diagnozy. Naprawdę dba o swoich małych pacjentów. Wyróżnia się tym od innych lekarzy, że jak dziecko się u niej długo nie pokazuje to sama dzwoni do rodziców i pyta jak tam maluch się czuje i czy dolegliwości ustąpiły. Zaznaczam,że Pani doktor przyjmuje nas bezpłatnie w publicznej przychodni. Byłam mile zaskoczona gdy po urodzeniu dziecka Pani doktor pierwsza zatelefonowała do mnie i zaproponowała,że przyjedzie do domu na wstęną wizytę, żeby tylko w przychodni dziecka na nic ...

Byłam mile zaskoczona gdy po urodzeniu dziecka Pani doktor pierwsza zatelefonowała do mnie i zaproponowała,że przyjedzie do domu na wstęną wizytę, żeby tylko w przychodni dziecka na nic nie narazić, była godzine, przebadała, osłuchała, doradziła i nie wzięła za to ani grosza. Zawsze można z nią skonsultować problem telefonicznie. TO JEST PO PROSTU WSPANIAŁY LEKARZ i dzieci ją uwielbiają. Moja córka jest jej pacjętką już 4,5 roku i ngdy się na niej nie zawiedliśmy.

Wspaniała lekarka!Z powołania!Z dużą widzą i lekarską intuicją. To może nie jest takie rzadkie u lekarzy. Ale Pani Doktor Agnieszka Kielek jest przede wszystkim (co już rzadsze u osób tej profesji) miła i kulturalna. Ma czas dla pacjenta i traktuje człowieka jak człowieka a nie kogoś gorszej kategorii!

Zawsze pomocna, nawet jeżeli skończyła pracę w przychodni to jeżeli jest taka potrzeba to zostanie dłużej. Zawsze pamięta pacjęnta jego imię oraz ostatnią chorobę czy problem z jakim się u niej było. jest na medal.!!!

Lekarka godna polecenia. Zawsze ma czas dla pacjenta i jest pomocna i kompetentna.

Lekarka godna polecenia.
Zawsze ma czas dla pacjenta i jest pomocna i kompetentna.

powierzyła mjej opiece moich 2 synów i nie żałuję. Miałam małe wątpliwości,gdy pierwszy syn długo chorował,ale jako niedoświadczona matka nie miałam pojęcia, że tak poprostu jest, gdy dziecko idzie do przedszkola po raz pierwszy. Ważnym jest także, że nie nadużywa antybiotyków. Także ze skierowaniami raczej nie ma problemu a wiem, że matki leczące dzieci uinnych lekarzy takie trudności miewają.

Miła kompetentna i mój synek bardzo Panią doktor lubi :-)

Miła kompetentna i mój synek bardzo Panią doktor lubi :-)

polecam, można zaufać. synek wyleczony i widać, że Pani doktor zależy na odpowiednim prowadzeniu dziecka przez chorobe.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Konin"?

BARLICKI
62-510 Konin
Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Powstańców Styczniowych 2/98
Konin
M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin