lekarz Agnieszka Knurowska

Laryngolog

Pani Knurowska jest lekarzem bezczelnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! absolutnie nie polecam tego specjalisty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będąc umówiona na prywatną wizytę z synem weszłam do gabinetu, a Pani "doktor" widząc, poważny problem syna powiedziała do nas ..."jest to gabinet prywatny niech Pani sobie do szpitala szuka...." !!!!!!!!!!!!!!!!!! W mojej ocenie lekarz nie powinien się tak zachowywać!!!!!!!!!!! To jest skandal, żeby przez dwa dni poszukiwać laryngologa, który podjąłby się leczenia krwawiącego i ropniejącego ucha dziecka !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie wspominając już o wizycie na kasę chorych. Którą proponowano nam za miesiąc!!!!!!!!!!!!

Pani Knurowska jest lekarzem bezczelnym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
absolutnie nie polecam tego specjalisty !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W mojej ocenie lekarz nie powinien się tak zachowywać!!!!!!!!!!!

bardzo sympatyczna dokladna super podejscie do dziecka wytlumaczy wszystko dokladnie naprawde polecam

superrrrrrrrrrrrrrr lekarka dzięki ania

superrrrrrrrrrrrrrr lekarka dzięki ania

bardzo dobra specjalistka, odrazu powiedziała co jest grane a nie faszerowała antybiotykami, uprzejma odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, nie spieszy się, dokładnie przeprowadza badanie, przyszłam do Pani dr z problemem gardłowym, a oprócz tego sprawdziła uszy i nos

profesjonalistka, jeden z niewielu lekarzy, który nie serwuje antybiotyków na każdą dolegliwość czy chorobę

Byłem już u wielu laryngologów.... pani Agnieszka jako jedyna zaczeła od robienia badań a nie od przepisywania leków i wróżenia choroby z fusów co mnie bardzo ucieszyło. Byłem u Pani Agnieszki dopiero pierwszy raz i za dużo nie mogę napisać ale na pewno jest to osoba która ma bardzo dużą wiedzę i nie ocenia pacjenta przedmiotowo dlatego polecam jak najbardziej. Szkoda że nie przyjmuje obecnie przez NFZ tylko prywatnie.

wizyta prywatna krótko na temat nie specjalnie mnie zachwyciła ale leczenie odniosło dobry skutek

zapracowana,ciągle w biegu,jest to spowodowane małą ilością laryngologów w mieście jak również przyjmowaniem pacjętów publicznie,prywatnie ,także współpracą ze szpitalami takiego nawału pracy długo się nie wytrzyma,dlatego lekarka sprawia wrażenie ciągle zabieganej,nie mającej wiele czasu aby cokolwiek wyjaśniać dłużej pacjętowi ale na pytania odpowiada bez grymasu

mamy z mala klopot w sprawie migdalkow nie jednego lekarza laryngologa spotkalismy na swojej drodze wczoraj bylam pierwszy raz u tej Pani jestesmy z mezem w szoku ze mozna naprawde spotakc tak profesjonalna osobe pod postacia lekarza brawo pani agnieszko