dr Agnieszka Kolas Kufri

1,9

Witam ja Panią Doktor polecam prowadziła u mnie nie jedną ciążę i nie jedną uratowała. Odbierał u mnie również porody i nie wyobrażam sobie aby był przy mnie inny lekarz. W gabinecie zawsze uśmiechnięta wyjaśnia wszystko daje dobre rady i wskazówki. A i odnośnie szycia każdy lekarz badający mnie po porodzie mówił że widać że Pani Dotor mnie szyla bo jest to wykonane idealnie. Więc wydaje mi się że co pacjentka to opinia. Ja np. Byłam u innego ze znanych w okolicy lekarzy dodam prywatnie i już nigdy nie pójdę a do Pani Doktor zawsze zajrzę.

Nie polecam tej Pani. Byłam u niej kilka razy i już nigdy więcej nie pójdę. Jest niemiła i arogancka. Zero jakiegokolwiek podejścia i zrozumienia dla pacjentki. Jej kompetencje i wiedza ograniczają się tylko do zrobienia usg i cytologii. Jak jest już większy problem to próbuje się pozbyć pacjentki tak jak to było w moim przypadku. Kiedy zapytałam jakie badania może zrobić aby rozwiązać mój problem to powiedziała, że ona nie wypisze mi skierowania na badania bo nie widzi potrzeby a poza tym ona za te badania "płaci" co było z jej strony po prostu bezczelnością. Po prostu chodziło o pieniądze bo nie była to wizyta prywatna. Ogólnie to mam sobie zrobić te badania na swój koszt pomimo, iż są refundowane. I tak zrobię, ale najpierw zmienię lekarza.

Wielka Pani, Gwiazda która jest najmądrzejsza w momencie kiedy nie ma nią innych lekarzy. Bardzo przemądrzała aczkolwiek okna już nie potrafi otworzyć... :) Do robienia cięć cesarskich się nie nadaję bo szyć nie potrafi robi więcej krzywdy niż powinna więc podejrzewam, że czy porodzie naturalnym wcale nie jest lepsza... niestety ale jeden z gorszych lekarzy, których spotkałam na swojej drodze. Nie polecam, wręcz radzę omijać szerokim łukiem.

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z opieki pani doktor... Bardzo fajnie zostalam przez nią przyjeta juz na pierwszej wizycie, usmiechnieta, do pogadania, moge o wszystko pytac i odpowie bez problemu... I uwaga chodze na fundusz :)

Również nie polecam, pani doktor bardzo nie miła, mało profesjonalna obsługa, traktuje pacjenta jak wroga, sprawia wrażenie, że w pracy siedzi za karę. Zero zrozumienia i podejścia do pacjentki.

Z tą Pania miałam do czynienia kilka razy i niestety niczego dobrego o niej powiedzieć nie mogę. Mało tego że jest wręcz arogancka w stosunku do pacjętów przyjmowanych państwowo to w dodatku jej kompetencje pozostawiają wiele do życzenia. Była świadkiem sytuacji w której bez pomocy innego lekarza by sobie nie poradziła a dziewczana której poród odbierała straciła bardzo dużo krwi i jej stan był bardzo, bardzo poważny z powodu nieudolności tej Pani. Takich historii znam wiele bo po tamtej sytuacji "zaciągnęlam języka" . Zdecydowanie odradzam tego lekarza.

Bardzo nie udolny " fachowiec" nie umie poradzuc sobie nawet z porodem a co dopiero doradzic w sprawach na ktorych powinna sie znac. Zdecydowanie odradzam.

Po badaniu tej Pani mam plamki krwi na bieliźnie, zrobiła to z taką siłą........okropny bół. Nigdy więcej!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Strzelno"?

dr

Kujawska 12
88-153 Kruszwica

Agnieszka Kolas-Kufri

Mogilno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rodzina"
ulica 900-lecia 37
88-300 Mogilno
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Rodzina"
ulica 900-lecia 37
88-300 Mogilno