dr Agnieszka Kolas Kufri

1,7
1,8

Zgadzam się z opiniami większości osób.Pani doktor o ile w ogóle zasłużyła by ją tak nazywać,jest nie miła,arogancka i bezczelna.Po wizycie w jej gabinecie cały dzień zwijałam się z bolu brzucha,tak mocno mi go dusiła, jak się okazało dzień później po wizycie prywatnej u innego ginekologa miałam bardzo dużą torbiel i szczęście dla mnie że nie pękła podczas wizyty w gabinecie Pani Kufri kiedy to z całej siły dusiła mi brzuch.Omijam tą Panią szerokim łukiem dla własnego bezpieczeństwa....Szczerze nie polecam.

Pani na wizycie na NFZ opryskliwa nieuprzejma jakby siedziała tam za karę. Na wizycie prywatnej zupełnie inna osoba . Jednakże nigdy nie zleciła mi chociażby cytologii. Robi minimum za 150 złotych.

W stu procentach zgadzam się z opiniami innych pacjentek, po pierwszej wizycie już mogę stwierdzić, że więcej do "Pani doktor" się nie udam. Lekarz jest arogancki oschły.. Zero informacji na temat ciąży, brak zdjęcia usg dla siebie, skierowanie na płatne badania.. Szczerze odradzam!

Nie polecam pani 'doktor'. Opinie wyzej wszystko opisuja. Kazdy ginekolog lepszy od niej. Pozdrawiam serdecznie

Nie polecam, opinie wyzej wszystko bardzo dokladnie opisuja! Bardzo, bardzo slabe podejscie do pacjentki, dużo badań, które powinny byc ze skierowaniem, pani doktor wysyla bez skierowania. Bardzo slaby lekarz!

Ogólnie ujmując działalność pani Kufri to brak jakichkolwiek kompetencji. Wizyta to puste 5 minut. Zdarzaja sie wizyty bez USG. Jestem w 33 tc i mialam tylko 4 wizyty co jest dla mnie bardzo dziwne

Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjenktą. O wszystko trzeba pytać, kieruje na badania bez skierowan( jedyne badanie ze skierowaniem to prenatalne). Nie polecam!

Bardzo dobry lekarz naprawdę polecam jest miła uprzejmą osobą poświęca swoim pacjentom bardzo dużo uwagi😊😊😊

Witam ja Panią Doktor polecam prowadziła u mnie nie jedną ciążę i nie jedną uratowała. Odbierał u mnie również porody i nie wyobrażam sobie aby był przy mnie inny lekarz. W gabinecie zawsze uśmiechnięta wyjaśnia wszystko daje dobre rady i wskazówki. A i odnośnie szycia każdy lekarz badający mnie po porodzie mówił że widać że Pani Dotor mnie szyla bo jest to wykonane idealnie. Więc wydaje mi się że co pacjentka to opinia. Ja np. Byłam u innego ze znanych w okolicy lekarzy dodam prywatnie i już nigdy nie pójdę a do Pani Doktor zawsze zajrzę.

Wielka Pani, Gwiazda która jest najmądrzejsza w momencie kiedy nie ma nią innych lekarzy. Bardzo przemądrzała aczkolwiek okna już nie potrafi otworzyć... :) Do robienia cięć cesarskich się nie nadaję bo szyć nie potrafi robi więcej krzywdy niż powinna więc podejrzewam, że czy porodzie naturalnym wcale nie jest lepsza... niestety ale jeden z gorszych lekarzy, których spotkałam na swojej drodze. Nie polecam, wręcz radzę omijać szerokim łukiem.