lekarz Agnieszka Kolińska

Wspaniała, kompetentna. Jest bardzo dokładna i skrupulatna. Fachowo stawia diagnozę. Bardzo przyjazna do pacjenta. Serdecznie polecam

Doskonały lekarz, kompetentny, kontaktowy, uprzejmy i bardzo pozytywnie nastawiony na pacjenta i jego problemy. Polecam !!!!

Jest super!!!!! Godna polecenia ,kompetentna,kontaktowa i sierpnia lekarz. Nareszcie mamy dobrego lekarza w przychodni.

Jest super!!!!!
Godna polecenia ,kompetentna,kontaktowa i sierpnia lekarz.
Nareszcie mamy dobrego lekarza w przychodni.

Pani Agnieszka Kolińska jest bardzo dobrym lekarzem, posiadającym dar służenia sobą, swoim czasem drugiemu człowiekowi - pacjentowi. Lekarz z powołania. Pani doktor stawia prawidłową diagnozę, przekazuję skierowania na właściwe badania diagnostyczne. Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do mnie z zapytaniem o mój stan zdrowia i przekazując mi cenne wskazówki. Byłam miło zaskoczona tym telefonem. Moja dorosła córka, która ...

Znalazłam się w sytuacji wymagającej udzielenia mi pilnej pomocy lekarskiej. Pani doktor spędziła przy mnie prawie godzinę kontorlując na bieżąco mój stan zdrowia i wyprowadzając mnie na prostą, bez konieczności wzywania Pogotowia. Następnego dnia Pani doktor zadzwoniła do mnie z zapytaniem o mój stan zdrowia i przekazując mi cenne wskazówki. Byłam miło zaskoczona tym telefonem. Moja dorosła córka, która była obecna w trakcie tej pilnej interwencji lekarskiej nazwała Panią Doktor Aniołem :)
Raz jeszcze bardzo dziękuję Pani Doktor i życzę samych sukcesów, przede wszystkim spokoju i dalszej pogody ducha :)
Ogromnie żałuję, że Pani Agnieszka Kolińska już nie pracuję w Lux Med.

Świetny lekarz, kompetentny, uprzejmy z poczuciem humoru. Lekarz godny polecenia. Niestety nie pracuje już w przychodni Lux Med. Może ktoś wie, gdzie obecnie przyjmuje pani dr Kolińska.

Rewelacyjna pani dr, kompetentna, uważna kontaktowa, a przy okazji przemiła i z ogromnym poczuciem humoru. Pierwszy internista od lat (!) który zrobił mi badanie palpacyjne piersi - wiem, że tak powinno być, ale nawet ginekolodzy rzadko badają biust jeśli się ich o to nie poprosi.Gorąco ją polecam!

Pierwszy raz trafiłam na tak sympatycznego i z poczuciem humoru lekarza. FACHOWA OBSŁUGA. ZDECYDOWANIE POLECAM.