lek. dent. Agnieszka Kołodziej

Nie polecam, korna z zęba odpadła po dwóch latach. Została wykonana w złym kształcie, złym odcieniu i złe zamontowana. Przy montowaniu, ząb obok został naruszony.....

Pani Doktor miła dla dzieci i bardzo sympatyczna, i na tym co dobre się kończy. Nie chce leczyć zębów dziecka pomimo okropnego bólu wymyślając jakieś dziwne teorie czy mity, stwierdzając że dziecko ma być na przeciwbólowych lub antybiotych-których ponoc jest przeciwniczka. Jeśli już zdecyduje się zaplomnować cokolwiek to koniecznie odplatnie-bo tak niby lepiej. Zaklei tak tylko to co pacjent zobaczy gołym okiem, a z boku chory ząb zostawi -ze człowiek nawet nie jest świadomy dlaczego doskwiera ból. Myślę ze z takim podejsciem chętnie może zatrudnić się w przedszkolu. NIE POLECAM!!!

Pewnie pani agnieszka (specjalnie piszę z małej)usunie tą opinię. Jest to obrzydliwy typ czlowieka PRYWATNIE, obiecuje prace, zwodzi człowieka obiecując gruszki na wierzbie, po czym wysyła smska ze ''juz nie potrzebujemy Pani'' nie polecam

nie polecam

Witam, P. Agnieszka przeleczyła kanałowo mi dwie jedynki plus odbudowa z wkładem korzeniowym na włóknie szklanym. Genialna PAni stomatolog POLECAM !! Przy Pani Agnieszce fobia dentystyczna mineła

Witam,

Ta pani przyjmuje teraz w Bydgoszczy bo tu się przeprowadziła.Jak na moje jest ok.dzieci ją lubią.A jako stomatolog też ok

Pani Agnieszka zrobiła zęba na koronce wzięła ponad 1000zł, ząb wypadł a po pani Agnieszce ani śladu. Jesli ktoś ma na nią jakieś namiary proszę pisać.

jednym słowem SUPER!!! Jestem bardzo zadowolona, ocaliła kilka moich zębów, gdzie inni chcieli je tylko usuwać;/ baaardzo sympatyczna i zawsze uśmiechnięta:)

zdecydowanie polecam. wszystko odbywa się tak jak odbyć się powinno. Pani stomatolog bardzo uprzejma, miła i znająca się na rzeczy. aż miło chodzić do takiego lekarza.

Od kilku lat leczymy się u Pani Agnieszki z rodziną. Nie mamy zastrzeżeń. Wyprzedzam od razu ewentualne zarzuty (nie nazywam się Agnieszka ....)

Lepszej Pani Stomatolog nie ma w Częstochowie ,polecam bo dzięki Niej mamy(cała moja rodzinka) zdrowe ząbki.Bardzo perfekcyjna i miła obsługa.Polecam zarówno dorosłym jak i dzieciom.Super podejście do dzieciaków. Pełen profesjonalizm.