lekarz Agnieszka Kondratowicz

Okulista

Od lutego 2017 jestem pacjentką dr. Komdratowicz i jestem bardzo zadowolona. To bardzo konkretna i zdecydowana pani. Miałam nagłe krwawienia do cialka szklistego z perforacją siatkówki, a w końcu z jej pdklejeniem. Decyzję o operacji podjęłyśmy w ciągu kilku minut, bo czas jest tu warunkiem powodzenia. Zapewne , gdybym nie czuła takiego zaufania do p. Agnieszki Kondratowicz, nie podjęłabym tak szybko tematu. Operował mnie dr. Sławawomir Zalewski. Bardzo wysoko oceniam i Operatora i Anestazjologa, a także cały personel kliniki.

Wciąż poszukujesz "Okulista Olsztyn"?

Salony Optyczno-Okulistyczne Premium
Dąbrowszczaków 39