lekarz Agnieszka Konieczna

Ginekolog

Pani dr bardzo miła, poświęca pacjentowi dużo czasu, nie spieszy się, odpowiada na wszystkie pytania, chociaż w moim przypadku bywało tak,że wszystko zostało wytłumaczone i nawet nie musiałam ich zadawać. Możliwość kontaktu telefonicznego o każdej porze dnia. Bardzo dobrze wyposażony gabinet. Polecam.

Świetny specjalista, bardzo miła i kompetentna kobieta. Prowadziła moją ciążę i uważam, że była to jedna z lepszych decyzji jaką podjęłam.

Do Dr Koniecznej trafiłam przypadkiem żeby potwierdzić ciąże. Mimo, że nie jestem z Wrocławia i muszę dojeżdżać ponad 50km na wizyty nie zamieniłabym Pani Doktor na żadnego innego lekarza. Podczas wizyt zero stresu, dużo uśmiechu i ogromna wiedza.

Byłam u Dr Koniecznej na wizycie kontrolnej i potwierdzam poniższe opinie. Jest bardzo konkretna i dokładna co widać już przy wywiadzie. Badanie bezproblemowe, na moje pytania dostałam wyczerpujące odpowiedzi i nie były one ogólnikowe. Dość drogo ale polecam.

Bardzo kompetentna Pani doktor. Wzbudzająca zaufanie od pierwszej chwili wizyty. Pełen komfort, delikatność, zero skrępowania. Pani doktor bardzo trafnie obrazuje, tak by pacjent wiedział dokładnie w czym rzecz. Gabinet pełen luksus. Wizyta staje się iście przyjemna!

prowadzenie ciaży (prywatnie) oraz poród (w Klinice). Najlepsza dr ginekolog położnik pod słoncem

Rzeczowa, kompetentna i sympatyczna lekarka. Robiłam u niej kolposkopię, w pełni profesjonalna wizyta, świetnie wyposażony gabinet, na koniec dokładny wypis z dołączonymi zdjęciami. Wszystko tak jak powinno być przy wizycie prywatnej. Polecam!

Panią doktor poznałam w szpitalu... Posiada ogromną wiedzę, jest bardzo miłą, rzeczową, kompetentną osobą. Na moje pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Gabinet jest w pełni wyposażony tak jak powinien być. Polecam :)

Polecam Panią Doktor. Wielka kultura osobista, miły sposób bycia, bardzo delikatna. Kompetentna i wrażliwa.

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

polecam, świetny fachowiec w swojej dziedzinie

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław