lek. dent. Agnieszka Kotowicz

niestety nie mam dobrego zdania, niedokładna, przy bólu zęba kazała zrobić rtg i nic nie stwierdziła trafiłam z silnym bólem do innego lekarza, ząb został umartwiony. Pani Kotowicz wielce zdziwiona podjela się leczenia kanałowego, 500 zł poszło ząb bolał nadal ale wg niej tak bywa, po dwóch latach trafiłam do innego dentysty który stwierdził ,że kanały są niedoczyszczone!!! bolało okropnie.Jak byłam z bólem innego zęba stwierdziłą że nic nie ma ale że jak się tak upieram to rozwierci a tam głęboka próchnica znowu zdziwienie Pani doktor.Powieszchowna i niedokładna. nie polecam

Świetny lekarz, z pasją podchodzi do tego co robi. Niezwykle uprzejma i miła. Dokładnie tłumaczy co po kolei będzie się działo. Polecam.

Myslałem ze dr Kotowicz jest osobą kompetentną każda moja wizyta u niej trwa góra 10 min. Jej ulubionym zajeciem jest usuwanie kamienia a jesli ma zajac sie czyms powazniejszym to rozbija to na kilka wizyt, ogolnie ma sie wrazenie brak kompleksowego podejscia do klienta. poza tym miałem taka sytuacje ze jak bolał mnie zab to PAni dr kazala zrobic zdjecie mowiła ze nic nie widzi powierciła cos tam i nic. a poszedlem do innego lekarza i okazało sie ze zab nie jest do konca przeleczony kanałowo czego Pani dr nie zauwazyła pozniej jej to powiedziałem co tamten lekarz powiedział a ona dalej twoerdziął ze nic nie widzi. zminiełem lekarza bo sie okazało ze ten ból pochodził stamtąd.

Świetny lekarz. Pani stomatolog jest niezwykle uprzejma i miła. Zawsze służy pomocą i radą.

Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam!

Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam!