lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Wizytwa w Artdencie przebiegła bardzo sprawnie. Gabinet bardzo czysty, Pani Doktor to profesjonalistka, wszystko robi bardzo dokładnie. Polecę Was dalej.

Rekomenduję ten gabinet stomatologiczny. Ceny może nie są najniższe, ale adekwatne do wykonywanych usług. Mam piękny usmiech, dziękuję.

Najwyższej jakości usługi stomatologiczne. Nie znalazłam bardziej precyzyjnej a zaraz uprzejmej stomatolog.

wszystko w jak najlepszym porządku ,dobre znieczulenia ,po 50-tce mam najlepszy uśmiech jaki kiedykolwiek miałem. Dziękuje i polecam!

Pani Doktor założyła mi trzy korony. Wybrałam ten gabinet ze względu na bardzo dobrą opinię osoby, która wcześniej też z niego skorzystała. Nie zawiodłam się, wszystko jak trzeba. Mój uśmiech jest piekny.

Kompleksowe leczenie pod mikroskopem. Zęby wyleczona od podstaw. Nie zamienię już tej Pani Stomatolog na żadną inną. Teraz mam gwarancję, że za miesiąc znów ten sam problem u mnie się nie pojawi.

Stomatolog założyła mi implanta w miejsce dawnej jedynki. Nie widać różnicy. Zrobiono to profesjonalnie i dogodnych warunkach.

Najlepszy Stomatolog z jakim miałam doczynienia, a było ich sporo. Pani Doktor zanim wykona jakikolwiek zabieg tłumaczy dosłownie każdy swój ruch - dla mnie jest to bardzo ważne. Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Gabinet jest zadbany. Nie zmienię już stomatologa.

Lekarz z powołania. Zabieg wykonywany był z z wyczuciem i wielkim zaangażowaniem. Efekt sprawił przyjemność nie tylko mi ale i Pani Stomatolog. Implant jest super.

Wstawienie implanta odbyło się w bardzo dobrych i godnych warunkach. Nie obawiałam się o moje zdrowie. Cena może nie kusi, ale porównując jakość usług byłabym w stanie zapłacić jeszcze więcej.