lek. dent. Agnieszka Kotwalek. dent. Agnieszka Kotwa - zdjęcie profilowe

lek. dent. Agnieszka Kotwa

Wysokospecjalistyczny gabinet ArtDENTA, mieszczący się w Nowym Dworze Mazowieckim, oferuje pełen zakres usług stomatologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem: endodoncji z użyciem mikroskopu, rekonstrukcji zwarcia, chirurgii stomatologicznej, implantologii oraz realizacji kompleksowych planów leczenia.

Najlepszy Stomatolog z jakim miałam doczynienia, a było ich sporo. Pani Doktor zanim wykona jakikolwiek zabieg tłumaczy dosłownie każdy swój ruch - dla mnie jest to bardzo ważne. Zabiegi wykonywane są na nowoczesnym sprzęcie. Gabinet jest zadbany. Nie zmienię już stomatologa.

Z całego serca polecam panią doktor Grudzińską. Jest to lekarz z powołania, z super podejściem do pacjenta, zwłaszcza do dzieci. Leczy bezboleśnie i bezstresowo, dodatkowo zawsze porozmawia, uśmiechnie się i wytłumaczy co trzeba. Świetnie radzi sobie nawet z najtrudniejszym przypadkiem, ogarnęła problemy z uzębieniem mojego syna, co nie było takie łatwe. Ceny do zaakceptowania jak na tak szeroką gamę usług.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia zębów u pani stomatolog. Wcześniej bardzo niechętnie chodziłam do dentysty, ale dzięki miłej i fachowej obsłudze oraz bezbolesnemu leczeniu zębów pozbyłam się strachu przed dentystą. Podoba mi się też indywidualne podejście do pacjenta, dokładność i kompleksowość leczenia. Polecam leczenie w gabinecie Artdenta każdemu, kto chce mieć dobrze wyleczone zęby.

Kompleksowe leczenie pod mikroskopem. Zęby wyleczona od podstaw. Nie zamienię już tej Pani Stomatolog na żadną inną. Teraz mam gwarancję, że za miesiąc znów ten sam problem u mnie się nie pojawi.

Pani Doktor założyła mi trzy korony. Wybrałam ten gabinet ze względu na bardzo dobrą opinię osoby, która wcześniej też z niego skorzystała. Nie zawiodłam się, wszystko jak trzeba. Mój uśmiech jest piekny.

Zdecydowanie polecam Panią Stomatolog. Miałam ogromny problem z górną dwójką, pozostało albo usunięcie albo leczenie kanałowe które należało do bardzo trudnych przypadków. Nie mniej jednak Pani Stomatolog podołała i uratowała mojego zęba. Dziękuję

Pani Stomatolog kompleksowo zatroszczyła się o mój uśmiech. 2 implanty plus wyleczenie jednego zęba sprawiły że szczery uśmiech jest u mnie teraz na porządku dziennym. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor, leczenie było dłuższe (kilkanaście wizyt) i jestem zachwycona. Ceny do zaakceptowania, fachowość, zaufanie i świetny kontakt. Przyprowadziłam do Pani Agnieszki syna na leczenie i polecam Ją wszystkim znajomym. Do nikogo innego już nie pójdę - znalazłam SWOJEGO dentystę!

Pani Agnieszka "odczarowuje" strach przed stomatologiem. Do tego piękne wnętrze i cudowna atmosfera zachęcają do przychodzenia. Gabinet urządzony na najwyższym poziomie, obsługa bardzo miła i do tego efekt moich zębów super:) Pewna ręka. Celne diagnozy. Pani doktor jest mistrzynią w swoim fachu. Bardzo polecam!!!

Wizytwa w Artdencie przebiegła bardzo sprawnie. Gabinet bardzo czysty, Pani Doktor to profesjonalistka, wszystko robi bardzo dokładnie. Polecę Was dalej.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Nowy Dwór Mazowiecki"?

Prywatny Gabinet Lekarski
Spacerowa 8