dr n. med. Agnieszka Kowalewska-Włas

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ginekolog i położnik. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekogicznego i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Jestem w szoku co ta Pani napisała o dr Agnieszce. Bo to, że jest niedyspozycyjna dla swoich pacjentek to już totalna bzdura. Niedawno urodziłam dzięki niej zdrowego Michasia. Moja ciąża nie była bez komplikacji, a gdy potrzebowałam konsultacji, bo bałam się o Synka, to Pani dr przyjechała w sobotę o 21 do gabinetu by nam pomóc, mimo iż sama nie miała z kim zostawić swojego Małego Synka. Te złościwości pod kontem Pani dr to wyjątkowa świńska zagrywka, ktoś chce Jej zaszkodzić. Oprócz tego świetnie się z Nią rozmawia na każdy temat bo inne cechy pozytywne zostały napisane przez moje poprzedniczki, więc nie ma co pisać. Może koszt wizyty nie należy do niskich, ale każy ma prawo chodzić gdzie chce a nie krytykować potem na forach, bo może dla kogoś było za drogo. Pani Doktor to poprostu świetny lekarz!!!!

Swietny lekarz - uratowałamoją ciąże po koszmarze u innej lekarki ( Anny Szczurowicz) jest świetna i kompetentna a poza tym uczciwa - polecam wszystkim . jeśli chcecie upewnic się co do diagnozy - ona jest najlepsza.

Pani Ginekolog godna polecenia. Prowadzę u Niej trzecią ciążę i jestem bardzo zadowolona. Poświęca odpowiednią ilość czasu, wspiera i zawsze pomaga.

W końcu trafiłam na prawdziwego lekarza! Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Agnieszki, chodziłam do rożnych znanych trojmiejskich lekarzy ginekologow i dopiero Pani dr zleciła mi wszystkie badania i kompleksowo się mną zajęła. W końcu wiem na co jestem chora i co mam robić .

Rewelacja!!!Pani Doktor prowadziła moją ciążę-tylko dzięki niej nasza córeczka jest na świecie,ZAWSZE mnie badała w czasie wizyt, takie ma zasady-odpowiadała megacierpliwie na pytania moje i męża,służyła wsparciem psychicznym,ze zrozumieniem podchodziła do obaw i wątpliwości!!!po ciąży zarekomendowała świetną dla mnie metodę antykoncepcji i chociaż bardzo się bałam założenia spirali (takiej co uwalnia hormony-dzięki czemu czuję się świetnie i nie miesiączkuję!!!!) to zrobiła to tak- że NIC nie poczułam!!dzięki temu skończyły się także moje problemy endokrynologiczne!!!bardzo delikatna i dyskretna,kompetentna i z zasadami- Dziękuję Pani Doktor ps. jak mało jest takich lekarzy...

Z czystym sercem mogę polecić Panią doktor! Prowadziłam u niej całą ciążę, a była to moja pierwsza ciążą więc zawsze miałam mnóstwo pytań na które Pani Agnieszka Kowalewska-Włas rzetelnie i wytrwale odpowiadała :) Jest to osoba bardzo ciepła, serdeczna ale przede wszystkim kompetentna, z ogromną wiedzą medyczną. Każde badanie przeprowadzała szczegółowo i tłumaczyłam mi wszystko co widzi podczas badania, co było dla mnie bardzo ważne, ponieważ w oczekiwaniu na pierwsze dziecko byłam ciekawa wszystkiego co się dzieje z moim maleństwem. Podsumowując, serdecznie polecam Panią doktor !

Podsumowując, serdecznie polecam Panią doktor !

Pani Doktor prowadzi moją ciążę, która wcale nie przebiega do końca książkowo, a jednak podejmuje się wszelkich wyzwań z nią związanych, więc czuję, że jestem w dobrych rękach. Nawet gdy ma jakiekolwiek wątpliwości wysyła mnie na porady do innych specjalistów dla potwierdzenia diagnozy. Zdecydowanie polecam innym paniom wizyty u Pani Doktor Kowalewskiej-Włas.

Zdecydowanie polecam. Jestem pacjentką już od dłuższego czasu z różnymi problemami chorobowymi. Najbardziej cieszy mnie, że zawsze mogę zasięgnąć porady w razie problemów także drogą elektroniczną.

Wszystkim polecam, jest (co najważniejsze) profesjonalna i bardzo fachowa. Prowadziła moją ciąże i mimo problemów zdrowotnych w czasie jej trwania - dzięki opiece p.Agnieszki wszystko się bardzo dobrze zakończyło-urodziłam zdrową dziewczynkę.Mogłam zawsze liczyć na szybką wizytę oraz poradę przez telefon. Przy p.Agnieszce nabrałam pełnego zaufania co do przebiegu ciązy.Zdecydowanie polecam wszystkim paniom!!!! Marta S.

polecam wizytę, warto zasięgnąć Jej opinii

polecam wizytę, warto zasięgnąć Jej opinii

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Gdańsk"?

Maciej Boćkowski

Klif-Med
Gdynia, ul. Wrocławska 63

MEDOKIN
ZWM 12
Szpital św. Wojciecha
al. Jana Pawła II 50
Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "STAR*MED"
Piecewska 25/6
80-288 Gdańsk