dr n. med. Agnieszka Kowalewska-Włas

Ginekolog położnik, Ginekolog

Ginekolog i położnik. Członkini Polskiego Towarzystwa Ginekogicznego i Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego.

Z pełną odpowiedzialnością, z całego serca i z czystym sumieniem polecam Panią Doktor Kowalewską. Jest Ona wspaniałą specjalistką i najlepszym lekarzem jakiego znam. Trafiłam do Pani Doktor w II 2018 r., ponieważ - po wielu nieudanych próbach zajścia w upragnioną ciążę – szukałam lekarza, który pomoże mi po raz drugi zostać matką. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Doktor dziś cieszę się obecnością drugiego syna. Jest to lekarka pełna profesjonalizmu, kompetentna, z ogromną wiedzą i empatią. Ponadto jest bardzo dokładnym lekarzem. Przeprowadza wnikliwy wywiad, zleca dodatkowe i często szczegółowe badania. Co ...

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu Pani Doktor dziś cieszę się obecnością drugiego syna. Jest to lekarka pełna profesjonalizmu, kompetentna, z ogromną wiedzą i empatią. Ponadto jest bardzo dokładnym lekarzem. Przeprowadza wnikliwy wywiad, zleca dodatkowe i często szczegółowe badania. Co więcej, przypomina o innych badaniach. Rzetelnie informuje pacjentkę o sytuacji i razem z nią walczy. Jest delikatna, zawsze wszystko cierpliwie tłumaczy i odpowiada na każde pytanie, nigdy nie okazała znudzenia, zniecierpliwienia czy nietaktu. Wizyty zawsze trwają tyle, ile potrzebuje pacjentka. Jeśli zachodzi taka konieczność, Pani Doktor jest w kontakcie SMS-owym z pacjentką. Grzeczna, uprzejma, sympatyczna, miła, życzliwa i zawsze uśmiechnięta. Podsumowując, jest to Pani Doktor do zadań specjalnych, w gabinecie której zawsze czuję się bezpiecznie i zaopiekowana w 100 %.

Osoba apodyktyczna. Trudno zadać jakiekolwiek pytanie bo zachowuje się jak obrażona. Trochę za drogo płacę za to, żeby czuć się lekceważona.

Swietny lekarz - uratowałamoją ciąże po koszmarze u innej lekarki ( Anny Szczurowicz) jest świetna i kompetentna a poza tym uczciwa - polecam wszystkim . jeśli chcecie upewnic się co do diagnozy - ona jest najlepsza.

Pani Ginekolog godna polecenia. Prowadzę u Niej trzecią ciążę i jestem bardzo zadowolona. Poświęca odpowiednią ilość czasu, wspiera i zawsze pomaga.

W końcu trafiłam na prawdziwego lekarza! Jestem bardzo zadowolona z Pani dr Agnieszki, chodziłam do rożnych znanych trojmiejskich lekarzy ginekologow i dopiero Pani dr zleciła mi wszystkie badania i kompleksowo się mną zajęła. W końcu wiem na co jestem chora i co mam robić .

Zdecydowanie polecam. Jestem pacjentką już od dłuższego czasu z różnymi problemami chorobowymi. Najbardziej cieszy mnie, że zawsze mogę zasięgnąć porady w razie problemów także drogą elektroniczną.

polecam wizytę, warto zasięgnąć Jej opinii

polecam wizytę, warto zasięgnąć Jej opinii

Jestem w szoku co ta Pani napisała o dr Agnieszce. Bo to, że jest niedyspozycyjna dla swoich pacjentek to już totalna bzdura. Niedawno urodziłam dzięki niej zdrowego Michasia. Moja ciąża nie była bez komplikacji, a gdy potrzebowałam konsultacji, bo bałam się o Synka, to Pani dr przyjechała w sobotę o 21 do gabinetu by nam pomóc, mimo iż sama nie miała z kim zostawić swojego Małego Synka. Te złościwości pod kontem Pani dr to wyjątkowa świńska zagrywka, ktoś chce Jej zaszkodzić. Oprócz tego świetnie się z Nią rozmawia na każdy temat bo inne cechy pozytywne zostały napisane przez moje poprzedniczki, więc nie ma co pisać. Może koszt wizyty nie należy do niskich, ale każy ma prawo chodzić gdzie chce a nie krytykować potem na forach, bo może dla kogoś było za drogo. Pani Doktor to poprostu świetny lekarz!!!!

Pani Doktor prowadzi moją ciążę, która wcale nie przebiega do końca książkowo, a jednak podejmuje się wszelkich wyzwań z nią związanych, więc czuję, że jestem w dobrych rękach. Nawet gdy ma jakiekolwiek wątpliwości wysyła mnie na porady do innych specjalistów dla potwierdzenia diagnozy. Zdecydowanie polecam innym paniom wizyty u Pani Doktor Kowalewskiej-Włas.

zdecydowanie odradzam!!! tą kobietę interesują tylko pieniądze a nie dobro pacjęta, prowadziała moją ciąże ale musiałam zrezygnować poniewaź nigdy nie miała czasu, gdy miałam ostre bóle to po telefonie do p.dr usłyszałam że to nie jest dzień na nagłe wypadki, bo jak ma sie coś dziac to we wtorki i czwartki, WIELKI MINUS nie polecam nikomu!! na tego lekarza nie można liczyć!