lek. dent. Agnieszka Kowalska-Szarek

Jesteśmy całą rodziną pacjentami Pani doktor i szczerze polecam. Przeszliśmy przez ponad dziesięć różnych gabinetów dentystycznych z bardzo różnym skutkiem, a u pani dr.Agnieszki zostaliśmy na dłużej i nie zamierzamy tego zmieniać. Małym minusem są poślizgi w umówionym czasie wizyty, ale to świadczy że każdy pacjent jest traktowany z największym zaangażowaniem i poświęceniem.

Nasza doktor od wielu lat - profesjonalna, dokładna, pracuje na dobrych materiałach, ceny naprawdę biją na głowę - a do tego jest tak ciepłym człowiekiem że drugiej takiej lekarz to ze świecą szukać. Pacjenci to wiedza ale niech opinia niesie się w świat!

Polecam w 100% pełny profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta! jeszcze nigdy w życiu nie uśmiałam się do łez w czasie borowania i to bez znieczulenia :) latam z Anglii na wizyty i nie zamienię Pani Agnieszki na żadnego innego 100matologa!

Polecam w 100%

PANI DOKTOR JEST BARDZO MIŁA I SYMATYCZNĄ OSOBĄ, MA DOSKONALE PODEJSCIE DO PACJENTA, POLECAM ! GDYBY KAŻDY LEKARZ MIAŁ TAKIEPODEJŚCIE DO PACJENTA ZYCIEMBYŁOBY O WIELE ŁATWIEJSZE

Profesjonalna i bardzo miła.Precyzyjna ,dokladnie wyjasnia pacjentowi planowany zabieg.Dodatkowym atutem jest cena.Godna polecenia!!!!!!!!!!

PANI DOKTOR AGNIEZKA SZAREK JEST BARDZO PROFESJONALNA, WSZYSTKO WYJASNI PACJENTOWI Z ANIELSKA CIERPLIWOŚCIĄ, USMIECHNIETA I MIŁA ,Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM

Super podejście do pacjenta i świetna jakość usługi. Do takiego dentysty nie strach iść a wręcz przeciwnie. Idzie się z przyjemnością :)

Nie polecam w żadnym wypadku nawet wcześniej umówionych terminów nie dotrzymuje nieslowna brak profesjonalizmu