lek. dent. Agnieszka Kowalska-Szarek

Bezstresowo, bezboleśnie, przystępne ceny, bardzo miła atmosfera, Pani Agnieszka jest bardzo staranna, bardzo polecam Panią doktor.

Jesteśmy całą rodziną pacjentami Pani doktor i szczerze polecam. Przeszliśmy przez ponad dziesięć różnych gabinetów dentystycznych z bardzo różnym skutkiem, a u pani dr.Agnieszki zostaliśmy na dłużej i nie zamierzamy tego zmieniać. Małym minusem są poślizgi w umówionym czasie wizyty, ale to świadczy że każdy pacjent jest traktowany z największym zaangażowaniem i poświęceniem.

Chodzę regularnie na wizyty do Pani doktor i mogę polecić z czystym sumieniem. Pani doktor jest bardzo kompetentna i miła. Dokładnie tłumaczy cały przebieg leczenia. Zawsze można na niej polegać

Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna, a efekty leczenia są natychmiastowe. Świetny kontakt z pacjentem i bardzo miła atmosfera. Polecam każdemu trafić do takiej wspaniałej Pani stomatolog!

Nasza doktor od wielu lat - profesjonalna, dokładna, pracuje na dobrych materiałach, ceny naprawdę biją na głowę - a do tego jest tak ciepłym człowiekiem że drugiej takiej lekarz to ze świecą szukać. Pacjenci to wiedza ale niech opinia niesie się w świat!

Najlepsza Pani stomatolog! Miła, rozmowna , kompetentna. Polecam z całego serca. Wizyty to czysta przyjemność.

To zdecydowanie najlepszy fachowiec! Nigdy nie przypuszczałem że wizyta u dentysty sprawi mi przyjemność. Klasa...

Wspaniała pani doktor. Najlepsza w swoim fachu. Uśmiechnięta i życzliwa. Pani doktor ma świetne podejście do pacjenta, a trakcie zabiegu panuje luźna i wesoła atmosfera. Słysząc z ust pani doktor „coś pięknego” aż się buzia uśmiecha. Polecam z całego serca!

Polecam w 100% pełny profesjonalizm i ludzkie podejście do pacjenta! jeszcze nigdy w życiu nie uśmiałam się do łez w czasie borowania i to bez znieczulenia :) latam z Anglii na wizyty i nie zamienię Pani Agnieszki na żadnego innego 100matologa!

Polecam w 100%

Profesjonalna i bardzo miła.Precyzyjna ,dokladnie wyjasnia pacjentowi planowany zabieg.Dodatkowym atutem jest cena.Godna polecenia!!!!!!!!!!