lek. dent. Agnieszka Kowalska-Szarek

PANI DOKTOR JEST BARDZO MIŁA I SYMATYCZNĄ OSOBĄ, MA DOSKONALE PODEJSCIE DO PACJENTA, POLECAM ! GDYBY KAŻDY LEKARZ MIAŁ TAKIEPODEJŚCIE DO PACJENTA ZYCIEMBYŁOBY O WIELE ŁATWIEJSZE

PANI DOKTOR AGNIEZKA SZAREK JEST BARDZO PROFESJONALNA, WSZYSTKO WYJASNI PACJENTOWI Z ANIELSKA CIERPLIWOŚCIĄ, USMIECHNIETA I MIŁA ,Z PEŁNĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ POLECAM

Super podejście do pacjenta i świetna jakość usługi. Do takiego dentysty nie strach iść a wręcz przeciwnie. Idzie się z przyjemnością :)

Nie polecam w żadnym wypadku nawet wcześniej umówionych terminów nie dotrzymuje nieslowna brak profesjonalizmu