dr n. med. Agnieszka Krawczyk

Protetyk, Stomatolog

Trafiłam do Pani Dr Agnieszki z polecenia i nie zawiodłam się, przemiły człowiek, który potrafi doradzić i rozwiązać każdy problem pacjenta. Polecam wszystkim Beauty Dental Clinic

Pragnę podziękować tym wpisem Pani Doktor Agnieszce Krawczyk za świetne leczenie jakiemu musiałam poddać się po ciąży z synkiem. Udało się usunąć wszystkie problemy związane z moimi ubytkami, a był z tym niemały problem. Chciałabym polecić Panią Doktor i Gabinet każdemu komu zależy na profesjonalizmie i dobrej jakości leczenie. Każdy przypadek leczenia został omówiony i miałam wybór co do metody podejścia po poszczególnego leczenia co sobie bardzo chwalę. Polecam każdemu komu zależy na jakości.

Gabinet dobrze wyposażony. Niezbyt dokładne leczenie i wypełnienie ubytków. Pani podczas leczenia odbierała telefony. Brak punktualności.