lek. med. Agnieszka Krawczyk Średniawa

Internista, Reumatolog

p. doktor bez empatii. apodyktyczna, podnosi glos na pacjenta. nie tlumaczy wrecz wyraza niechec do pytan o zdrowie. w zzpitalu w Ustroniu na wixycie porannej jest niemila. nie uznaje opinii pacjenta przekonana o swojej nieomyslmosci. nie polecam

Jestem bardzo mile zaskoczona postawą Pani doktor. Jest bardzo profesjonalna, cierpliwa, tłumaczy wszystko bardzo dokładnie. Przeprowadziła ze mną niezwykle szczegółowy wywiad. Zdecydowanie polecam, jeden z najlepszych znanych mi lekarzy

Byłam dwa razy pacjentką pani dr Agnieszki. Jej podejście do każdego pacjenta jest naprawdę godne naśladowania.Jest profesjonalistką nie gubiąc przy tym człowieczeństwa. Interesuje się pacjentem. Słucha i wyciąga trafne wniosku. Naprawdę jeden z bardziej przyjaznych lekarzy, których poznałam. Bardzo serdecznie polecam.