lekarz Agnieszka Król-Krawczyk

Internista, Lekarz rodzinny

Wspaniała lekarka godna polecenia, bardzo życzliwa, szczegółowo dopytuje o objawy, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem i chęć pomocy, kieruje na dodatkowe badania, wszystko tłumaczy i skutecznie leczy. Ja trafiłam do Pani Dr przypadkiem ale okazała się świetnym kompetentnym i bardzo zaangażowanym lekarzem a w dzisiejszych czasach trudno takiego lek. znaleźć. POLECAM!!!

Przecudowna Pani Doktor! Jestem pod wrażeniem Jej podejścia do Pacjenta! To jest rzadkość! Pani Doktor jest godna polecenia, bo to ANIOŁ w pięknym wydaniu.

Kompetentny, dociekliwy lekarz. Szczegółowo pyta przed wydaniem diagnozy. Życzliwa i pomocna. Gorąco polecam.

Pani doktor ma dużą wiedzę i potrafi trafnie stawiać diagnozy.Niewielu jest takich lekarzy. Skierowała mnie na badanie zawartości witaminy D3 we krwi i okazało się że mam jej bardzo mało!!! Po raz kolejny okazało się że miała racje.Jak najwięcej takich lekarzy - miłych,z sympatycznym podejściem do pacjenta i z taką trafnością diagnoz.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie. Brak zrozumienia i zainteresowania.

Powierzchowne, niekompetentne zachowanie.
Brak zrozumienia i zainteresowania.

Pani doktor to najlepszy diagnosta jakiego spotkałam.Ma ogromną wiedzę i bardzo dobry stosunek do pacjenta. Jeśli komuś cokolwiek dolega pani doktor na pewno to wykryje, nawet jeśli pacjent przychodzi z innym problemem, gdyż robi bardzo szczegółowy wywiad, to istny DR House w dziedzinie diagnostyki.

Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie. Mimo tego, że pierwszy raz przyszedłem do Pani doktor tylko z infekcją dróg oddechowych to po przeprowadzonym wywiadzie i dzięki zleconym badaniom zdiagnozowano u mnie chorobę tarczycy.

Przede wszystkim nie podchodzi do pacjenta w sposób lekceważący. Byłam już kilka razy na wizycie, zawsze przeprowadziła solidny wywiad a jeśli była taka potrzeba kierowała na badania. Jeden z najbardziej kompetentnych lekarzy u jakich byłam. Polecam

Potwierdzam pozytywne opinie, w Luxmedzie jeden z najlepszych internistów, szkoda, ze nie przyjmuje na NFZ, ale naprawde nie sa to pieniądze wyrzucone w błoto. Nie naciąga na leki i badania to przede wszystkim, leczy skutecznie, chętnie wszystko tłumaczy i pamięta swoich pacjentów, co w przypadku lekarzy jest rzadko spotykane.

Pani Doktor powinna być wzorem dla innych lekarzy. Życzę nam wszystkim - pacjantom - więcej takich lekarzy na swojej drodze, a Pani Doktor dużo satysfakcji z pracy zawodowej.