dr Agnieszka Kubiak-Wojtczak

Neurolog

Pani Agnieszka to profesjonalizm i empatia . Zaangazowanie Pani Doktor pozwolilo ustalic kierunek leczenia mojej zony.Od dlugiego czasu cierpi na problemy z kregoslupem. Pani Doktor jest osoba o olbrzymiej wiedzy, wysokich kwalifikacjach a co najwazniejsze stara sie pomoc pacjentowi.Wizyta u niej pozwala mieć nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Tylko wiecej takich lekarzy ...

Pani Doktor to wspaniały lekarz, który posiada ogromną wiedzę. Dzięki przeprowadzeniu dokładnego wywiadu medycznego trafnie postawiła diagnozę i dobrała odpowiednie leczenie.

Pani doktor jest nie poważną osobą na jednej wizycie mówi ,że mam brać leki do końca życia a na kolejnej po paru miesiącach mówi ,że mam leki odstawić bo nie są mi potrzebne. Mało tego jest nie przyjemna . Nie wzbudza zaufania . Po tym co usłyszałam ,że raz mam brać leki a raz że nie są mi potrzebne . Czegoś tu nie rozumie.

Lekarz z powołania. Pani Doktor ma duża wiedzę i trafnie zdniagnozowala chory kręgosłup. Dobrze dobrany sposób leczenia sprawił że dzisiaj wszystko jest dobrze z kręgosłupem. Polecam wszystkim

Chorowałam 2 lata dopiero pani doktor Agnieszka Kubiak-Wojtczak mi pomogła Profesjonalne podejście, bardzo duże zaangażowanie, Polecam każdemu kto ma problem jak ja miałam z kręgosłupem

Pani doktor ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, dokładny wywiad, konstruktywna rozmowa.Nowe zastosowania medyczne, ogromna wiedza -zlecajac kolejne badania trafnie postawila diagnoze dzieki ktorym mi pomogla i wyleczyla Każdy lekarz powinien mieć tyle zaangażowania cierpliwosci empatii serca inteligencji jak pani doktor Niestety w dzisiejszych czasach lekarze to materialisci oglądający się za pieniazkami przyjmując prywatnie i dopiero wtedy ich podejście jest w miarę właściwe Pani doktor jest przeciwieństwem tego wszystkiego przyjmując mnie czułam że zupełnie poświęciła mi swój czas i chciała mnie wyleczyć traktując mnie że jestem na prawdę ważna ja i moje zdrowie A czy to nie jest najważniejsze

Mam przepuklinę kręgosłupa. Pani doktor trafnie oceniła mój stan i postawiła diagnozę. Polecone przez nią leki zwalczyły stan zapalny, ostrzykiwanie kolagenem wzmocniło dyski. Dziękuję.

Pani Doktor wykonała kompleksowe badanie. Rzetelnie przeprowadziła ze mną wywiad, szczegółowo wyjaśniła mi wszystkie przyczyny oraz rozwiała wątpliwości. Podeszła do mojego problemu z pełnym zaangażowaniem, cierpliwie wysłuchała i dobrała skuteczne leczenie. Jestem bardzo zadowolony z profesjonalnego podejścia Pani doktor, jest bardzo sympatyczną i życzliwą osobą.

Pani doktor to jedna z najlepszych specjalistów jakich spotkałem na swojej drodze. Bardzo miła i ciepła osoba. I co najważniejsze zna się na tym co robi, potrafi znaleźć źródło problemu. Kilka lat męczyłem się z bólem po leczeniu u Pani doktor ból ustąpił.

Nie słucha tego co się mówi. Sugeruje coś czego niema. Idzie tylko jedną drogą, którą sobie umyśli. Podaje sprzeczne ze sobą dane. Raz twierdzi, że coś wyszło jej czarne, za chwilę robi kilka razy to samo i wychodzi białe. Mimo to obstaje przy czarnym.