dr n. med. Agnieszka Kucharczyk

Chirurg ogólny, Proktolog

Wspaniały lekarz,profesjonalne podejście do pacjenta.Pani doktor cierpliwie tlumaczy,odpowiada na każde zadane pytanie,pomogła rozwiązać problem zdrowotny najbliższym mi osobom.Polecam.

Dzisiejszy dzień w gabinecie dr Agnieszki Kucharzyk był najgorszym doświadczeniem w moim życiu. Byłem w poradni 15 minut wcześniej, aby dopełnić wszelkich formalności. Wszystko poszło sprawnie, kazano mi czekać przy drzwiach numer 4 i tak też uczyniłem. Lekarka przyszła około 13:55 i dokładnie o 14:02, jak pamiętam, zawołała: „poproszę następną osobę”. Podobno zawołała Pana Karola, jeśli rzeczywiście tak było to przepraszam, ale byłem w dużym stresie. Po konsultacji recepcjonistka grzecznie poprosiła mnie o powrót, myślałam, że o czymś zapomniałem. Lekarka była wściekła, że musiała poświęcić całe 2 minuty na poprawienie opisu przypadku. Następnie powiedziała, że ​​nie będzie mnie operować i że to lepsze rozwiązanie, ponieważ jak to ujęła „muszę dorosnąć”. Cierpię na hemoroidy przez ostatnie półtora roku, to była ostatnia rzecz, którą potrzebowałem usłyszeć. Według mnie lekarz ma być to ktoś, kto jest pełen współczucia, empatii, który stara się jak najlepiej zrozumieć potrzeby swoich pacjentów. Po zapłaceniu 250 zł to nie było to, czego się spodziewałem. Nie polecam tej osoby i mam nadzieję, że nikt nie będzie musiał przechodzić przez to co ja. Ostatecznie cieszę się z tego doświadczenia, bo gdyby tak dziecinnie i nieprofesjonalnie zareagowała na coś mniej istotnego, to wolałbym wydać swoje pieniądze gdzie indziej. Na szczęście Warszawa to duże miasto, i ma ono dużo więcej do zaoferowania :).

Chciałabym podzielić siè z Wami moją historią choroby, chodzi o szczelinè odbytu., której początek był kilka lat temu.Potworny, kłujący ból przy wypróżnianiu, płacz i chodzenie po ścianach.Ból ustawał zaraz po wypróżnieniu.Lekarz chirurg proktolog do którego udałam się na wizytè nie powiedział mi , że to szczelina, ale skutecznie ją zaleczył na kilka lat dilatatorem i maścią lidoposterin.Masowałam odbyt dwa razy dziennie przez 20 minut.Ból zupełnie ustał a zwieracz siè rozlużnił.I tak było do jesieni ubiegłego roku, ból nawrócił już nie tylko przy wypróżnianiu ale do kilku godzin po nim.Potworne pieczenie palenie jakby ktoś tam wylał kwas i wiercił nożem.Bez przeciwbólowych tabletek nie byłam w stanie funkcjonować.Udałam się do innego lekarza proktolog również z Lublina i zdiagnozował mi przewlekłą szczelinè z fałdem wartowniczym, brodawką polipowatą.Leczył mnie na początku dilutiazem maść, czopki proktosedon i anusir.Ale pomagało na kilka dni i znów ból.Nawroty miałam co około trzy tygodnie .Sąsiad lekarz polecił mi Szpital św.Elżbiety w Warszawie, bo sam był na konsultacji u prof.Kołodziejczak.Ja trafiłam na Panią dr.Agnieszkę Kucharczyk która również potwierdziła diagnozę wcześniejszego lekarza że jest to przewlekłą szczelina, którą trzeba operować bo bóle bèdą nawracały i ciągle bèdzie stan zapalny.Obstawiła mnie lekami na 3 tygodnie,podleczyła skutecznie szczelinę i umòwiłyśmy siè na operacjè za ponad 2 miesiące.Pani doktor wycięła szczelinè, fałd wartowniczy, polipa i nacièła czèściowo zwieracz odbytu.Teraz załatwienie się to przyjemność😀Jestem po zabiegu 3 tygodnie, po tygodniu wróciłam do wszystkich czynności sprzed zabiegu.Przez pierwsze 4 dni brałam rano tabletki przeciwbólowe , tak na wszelki wypadek, jakby miało mnie boleć.Ból delikatny przy wypróżnianiu przez kilka dni i to wszystko.Byłam już na dwóch kontrolach u Pani doktor i jest wszystko w porządku.To bardzo ciepłą przemiła osoba , wszystko wytłumaczy i nie straszy pacjenta, wrècz uspokaja.Mój cały pobyt w szpitalu to połtorej doby.Opieka super i warunki też.Pani doktor przejmuje siè pacjentem i przychodziła do nas na salę kilka razy, robiła opatrunki i rozmawiała z nami.Polecam ją z całego serca.Nie ma siè czego bać.Głowa do góry.Pani doktor jeszcze raz bardzo dzièkujè .Do zobaczenia na następnej wizycie kontrolne.Agnieszka z Lublina.

Kochana Pani doktor, przeprowadzała u mnie zabieg w szpitalu św. Elżbiety. Odzyskałam dzięki niej wiarę w lekarzy, zajęła się mną bardzo profesjonalnie, dowiedziałam się od niej więcej na temat mojego schorzenia w dwa dni niż wcześniej przez 2 lata. Rozgadana, miła, nie da się jej nie lubić. A z takim talentem powinna robić karierę za granicą.