mgr Agnieszka Kucharska

Dietetyk

Kto by pomyslal, ze takiej klasy specjalista przyjmuje w Siemianowicach. Szczerze polecam wszystkim poszukujacym dobrego dietetyka.

Pierwszy raz zdarzyło sie zebym była tak zadowolona z tego co jem w trakcie odchudzania. Pierwszy raz jestem pewna ze sie uda. Pania Agnieszke polecam bez zadnego wahania.

Nie zaliczam się do osób cieszących się dobrym zdrowiem. Problemy z nerkami zmusiły mnie do konsultacji z dietetykiem. Trafiłem do Pani Agnieszki. I w swojej ocenie uważam, że lepiej trafić nie mogłem. Polecam.

Jeżeli ktoś chciałby w przyjemny sposób pozbyć sie zbednego tluszczu i zlego samopoczucia zwiazanego z nadwaga- to Pani Agnieszka pomoże Wam się ze wszytskim uporać.

Wreszcie dietetyk znajacy sie na sprawie. Bardzo rzeczowe podejscie. Z cala pewnoscia specjalistka godna polecenia.

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Siemianowice Śląskie"?

Zgrzebnioka 43a
41-100 Siemianowice Śląskie