mgr Agnieszka Kucharska

Dietetyk

Kto by pomyslal, ze takiej klasy specjalista przyjmuje w Siemianowicach. Szczerze polecam wszystkim poszukujacym dobrego dietetyka.

Pierwszy raz zdarzyło sie zebym była tak zadowolona z tego co jem w trakcie odchudzania. Pierwszy raz jestem pewna ze sie uda. Pania Agnieszke polecam bez zadnego wahania.

Nie zaliczam się do osób cieszących się dobrym zdrowiem. Problemy z nerkami zmusiły mnie do konsultacji z dietetykiem. Trafiłem do Pani Agnieszki. I w swojej ocenie uważam, że lepiej trafić nie mogłem. Polecam.

Jeżeli ktoś chciałby w przyjemny sposób pozbyć sie zbednego tluszczu i zlego samopoczucia zwiazanego z nadwaga- to Pani Agnieszka pomoże Wam się ze wszytskim uporać.

Wreszcie dietetyk znajacy sie na sprawie. Bardzo rzeczowe podejscie. Z cala pewnoscia specjalistka godna polecenia.

Dietetyk pierwsza klasa- Pani Agnieszko na pewno wszystko się uda i to dzięki Pani. Wierzę w to po raz pierwszy. Dziękuję.

Bardzo dobra Pani dietetyk. Zaproponowana dieta bardzo przypadła mi do gustu, jest bardzo przyjemna i wcale nie taka wymagająca. Polecam.

Współpracę z Panią Agnieszką polecam każdemu, kto chciałby uporać się z "nadbagażem" tłuszczyku. Świetny specjalista- i cudowny człowiek.

Witam z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi p.Agnieszki podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie i nie trzeba wcale się głodzić aby zrzucić parę kilogramów, jednak tak wiele zależy od nas samych pozdrawiam.

Polecam każdemu, kto chce bezbolesnie odmienic swoje zycie. Dzięki Pani Agnieszce 15kg mniej- i to jeszcze nie koniec. Dziekuję Pani Agnieszko!