lekarz Agnieszka Kud

Jestem zachwycona Panią Doktor. Wspaniały lekarz!! Poświęciła nam tak dużo czasu, wytłumaczyła bardzo dokładnie każdy szczegół. Nigdy nie widziałam nikogo tak pełnego pasji. Wspaniałe podejście do dzieci. Moja córka była zachwycona ja również !! Polecam z całego serca !!!!!!

Byliśmy na wizycie u pani doktor i uważam ze jest lekarzem ze wspaniałym podejściem do pacjenta, synek został bardzo wnikliwie zbadany a ja wypytana wszystko odbyło się w miłej atmosferze polecam serdecznie

Wystawiam opinię z ogromną przyjemnością. Pierwszy kontakt przy chorobie córeczki w szpitalu zachodnim. Nie moglysmy trafić lepiej. Podejście do dziecka z ogromną delikatnoscia i wyczuciem. Przenika osoba, b. Dobry fachowiec. Mogę w pełni polecać.