lekarz Agnieszka Kuliglekarz Agnieszka Kulig - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10

lekarz Agnieszka Kulig

Okulista

Liczba opinii: 0
Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!
 
Dodaj opinię

O mnie

Specjalista Chorób oczu. W latach 2012-2015 pracowała w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie, gdzie kończyła specjalizację. Egzamin specjalizacyjny ...

Specjalista Chorób oczu. W latach 2012-2015 pracowała w Klinice Okulistyki i Onkologii Okulistycznej w Krakowie, gdzie kończyła specjalizację. Egzamin specjalizacyjny zdała z wyróżnieniem.

Obecnie pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala im.Stefana Żeromskiego w Krakowie gdzie stale zdobywa doświadczenie. Posiada liczne dyplomy i certyfikaty dokumentujące wiedzę z zakresu okulistyki. Corocznie uczestniczy w zjazdach i konferencjach naukowych w kraju i za granicą.

Członek Polskiego Towarzystwa Okulistycznego oraz Europen Society of Cataract and Rafractive Surgery. Szczególne zainteresowania stanowią: zabiegi okuloplastyczne ( zarówno mające na celu poprawić estetykę jak i dotyczące patologii w zakresie powiek – guzy , zmiany łagodne jak brodawki, kaszaki, gardówki, kępki żółte , odwinięcie, podwinięcie powieki dolnej) operacje zaćmy, laserowa korekta wzroku.

WięcejMniej
Dodaj opinię

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza.
Przeczytaj poradnik dodawania opinii.

  • Zaufanie do kompetencji
  • Poświęcony czas
  • Godny polecenia
  • Tłumaczenie choroby i leczenia
  • Kompleksowość podejścia
  • Uprzejmość
Strefa lekarza Zaloguj się Zarejestruj się
display statdisplay statlastseen stat