lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolnylekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny - zdjęcie profilowe

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

- cytologia
- usg ciąży
- usg ginekologiczne przezpochwowe
- USG 3D/4D
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Pani Doktor wyprosila mnie z wizyty, która miała odbyć się w Piasecznie na fabrycznej na NFZ, ponieważ jestem nie zaszczepiona. Podczas krótkiej wymiany zdań była bardzo niemiła, arogancka, mówiła cały czas podniesionym tonem wręcz krzycząc. Zapytała mnie nawet czy chce umrzeć skoro się nie szczepie. Chociaż cel wizyty był wiadomo zupełnie inny, Pani doktor pytała tylko o szczepienie, które przypominam jest cały czas DOBROWOLNE. Ta pseudo lekarka zapomniała, że bierze pensję z m.in. moich podatków i jest lekarzem po to leczyc kobiety GINEKOLOGICZNIE, a nie być covidowa bohaterka. Nasuwa mi się jedna myśl, czy gdybym poszła do niej prywatnie też byłaby taka milusia, nie sądzę 💸💵💰👎

Bardzo serdecznie polecam !!! Lekarz z powołaniem, miła, interesuje się pacjentem, tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Prowadziła moją ciążę i przy kolejnej napewno zgłoszę się do Pani Kurczuk.

Mogę bez przesady powiedzieć, że uratowała mi życie, przyjmując do szpitala z pękniętą ciążą pozamaciczną i operując wieczorem. Jak wieźli mnie na operacje, to żartowała ze mną tak, że zapomniałam o bólu i strachu. Nie ma słów wdzięczności.

Bardzo oddana pacjentom, troszcząca się o nich, myśląca o ich problemach. Jestem po jej opieką od wielu lat, podobnie jak moje znajome i rodzina. Można z nią załatwić wszystko, nawet cięcie cesarskie na życzenie:)Moja ciąża była bardzo trudna i tylko dzięki Pani Doktor mam zdrowe wyczekane maleństwo. Pozdrawiam.

Miałam okazję spotkać dr kurczuk ostatnio na izbie przyjęć, poleciła mi ją znajoma. Bardzo mi pomogła, chociaż widać, że strasznie zabiegana i myśli o trzech rzeczach naraz. Moze na wizycie prywatnej ma więcej czasu. Ogolnie jednak robi dobre wrażenie. Stara się pomóc.

Podziwiam dr Kurczuk od lat, pamiętam ją jeszcze z Żelaznej,czytam jej artykuły w Dziecku, teraz zrobiła fajny szpital w Piasecznie, odwiedziłam ją 0ostatnio z kolejną ciążą, poznała mnie, pokazała swój oddział- naprawdę super. Szkoda, że nie pracuje już w Warszawie, bo mam bliżej, ale chyba kolejne dziecko urodzę u niej.

bardzo dziękuję Pani Doktor za serdeczną i fachową opiekę w szpitalu, nie sądziłam, że są jeszcze na śwoecie lekarze z takim powołaniem, potrafiący się pochylić nad pacjentem ijego problemem. Tłumaczyła mi wszystko, co robiła, przyjeżdżała w nocy sprawdzićjak się czuję po operacji. Oby jak najwięcej takich lekarzy

super doktor, wszystko tłumaczy, zajmuje się na oddziale, można polecić

super doktor, wszystko tłumaczy, zajmuje się na oddziale, można polecić

Bardzo dobry lekarz, z ludzkim podejściem, wreszcie ktoś mi wytłumaczył na czym polega moja choroba. Przyjęła mnie na oddział, zadbała, pielęgniarki chodziły koło mnie jak trzeba, bo byłam pacjentką Pani Ordynator ;) Przy wypisie dostałam wszystkie skierowania i zalecenia co dalej robić. Dobrze rozpoznała co się dzieje i dała dobre leczenie.

Naprawdę godna polecenia. Potrafiła mi zobrazować moją dolegliwość w taki sposób że teraz wiem o niej wszystko. POLECAM!!!