lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolnylekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny - zdjęcie profilowe

lekarz Agnieszka Kurczuk-Powolny

- cytologia
- usg ciąży
- usg ginekologiczne przezpochwowe
- USG 3D/4D
- usg ginekologiczne przez powłoki brzuszne

Pani doktor jest bardzo dokładna, stara się nie pozostawiać żadnych niedomówień. Wykazuje też dużą wyrozumiałość i cierpliwość.

Pani dr, owszem jest osobą przemiłą i uczynną, ale kiedy wchodzi do "gry" zakres kompetencji a raczej ich brak staje się arogancka. Potraktowała mnie bardzo nie profesjonalnie kiedy telefonicznie przedstawiłam jej wynik badania nasienia męża, powiedziała że zostaje nam tylko NOVUM i sztuczne zapłodnienie. Zabrzmiało to jak wyrok! A mnie jako swoja pacjentkę odesłała z kwitkiem mówiąc że w takiej sytuacji może mnie do siebie zaprosić tylko towarzysko. Jesteśmy po konsultacjach lekarskich w NOVUM, mąż po kompleksowych badaniach USG i hormonalnych i jak się okazało wystarczy niewielka kuracja hormonalna męża ...

Jesteśmy po konsultacjach lekarskich w NOVUM, mąż po kompleksowych badaniach USG i hormonalnych i jak się okazało wystarczy niewielka kuracja hormonalna męża aby wszystko wróciło do normy.
I gdzie tu profesjonalizm Pani Agnieszki Kurczuk - Powolny?

Leczę się u niej od wielu lat, ostatnio również moja córka. Jesteśmy obie bardzo zadowolone. Ma do bre podejście i do młodych i do starszych kobiet. Nie naciąga na pieniądze, kiedyś poszłam do niej bo inny lekarz chciał mi wypalać nadżerkę, a okazało się, że jej wcale nie było. Mogę polecić.

Bardzo cierpliwa, dokładna, pomogła mi wiele razy i w ciąży i potem, rozpoznała mi ciążę pozamaciczną i wysłała do szpitala- a inny lekarz dawał mi hormony na krwawienie, chyba dzięki niej żyję, jestem jej badrzo wdzięczna.

polecam, jest miła, spokojna, wszystko tłumaczy, można do niej zawsze zadzwonić z pytaniami