lekarz Agnieszka Kurtyka

1,5
1,5
1,3
1,2

Omijać szerokim łukiem. Jedna gwiazdka to za wysoka ocena dla tej pani, której nie można nazwać lekarzem. Niekulturalna, nieuprzejma, złośliwa, okropna osoba. Od 30 lat to samo, pomyłka w zawodzie. Nie dziwić się, że nie ma pacjentów do niej. Każda wizyta u tej pani to dramat . Brak słów. Ani to lekarz ani to dobra osoba . Brak wyczucia i taktu, Brak empatii , Brak podejścia i co najważniejsze Brak wiedzy .

Nie polecam. Po bardzo stresującym etapie mojego życia nabawiłam się nerwicy lękowej, trafiłam akurat do pani doktor, poprosilam o skierowanie na morfologię bo dawno nie robilam i tarczycę bo to zmora naszej rodziny a wolalam sie upewnic czy moje oddechowe problemy nie maja innego powodu niz psychiczny. Pani doktor odpowiedziala mi ze to nie koncert zyczen a na moja opowiesc o tym ze prowadzilam przez dluzszy czas nerwowy tryb zycia i w tym sie dopatruje problemow z oddychaniem zalecila nie wizyte u specjalisty a ...... magnez.... nie musze chyba dodac ze nie pomogl. Ta pani moze ewentualnie wypisac recepte lub zwolnienie i z tego co widze tylko po to ludzie do niej ida bo z problemami zdrowotnymi to strach....

Absolutnie odradzam panią ''doktor'', niemiła, niesympatyczna, wkurzona chyba, że jest lekarzem, z tego co widze to wszyscy idą do niej tylko po recepte, bo z jakakolwiek chorobą ja bym sie bala. I nigdy nie ma do niej kolejek :)

Podzielam opinie,nie wie w ogóle po co tam jest,anemiczna.Stawia pieczątki nie czytając pod czym.Omijać z daleka może tylko zaszkodzić.

Wizyta że tak powiem "bezpłciowa", nic się człowiek nie dowie jeśli sam nie zapyta, zero jakiejś inicjatywy ze strony lekarza, sama postawiłabym diagnozę lepiej, zero zdecydowania. Ani nie zaszkodzi ani nie pomoże. A nie wspomnę o minie Pani doktor, a przecież z uśmiechem byłoby jej do twarzy.

Ponieważ od lat -nie wiedziec czemu- do pani doktor pacjenci przychodzą tylko po recepty, i ja myślałam ze wypisane mojej nie będzie dla niej problemem, tym bardziej, ze leki te są wpisane w mojej kartotece od 3 lat. Jak bardzo się mylilam !!! Byłam już 4ta pacjentka tego dnia, więc powinnam domyślić się, ze pani doktor będzie już bardzo zmęczona! Objawiło się to opryskliwoscia, bezczelnoscia, pouczaniem i umoralniajacym monologiem. WprawdIe receptę w końcu otrzymałam ale z dodatkami : podniesionym ciśnieniem, klociem w klatce piersiowejj i rozdygotaniem. Absolutnie nie polecam tej pani doktor, nie wyobrażam sobie co byłoby gdybym musiała iść do niej z jakimś poważnym zdrowotnym problemem, tym bardziej ze u mojego wówczas 5cio letniego syna do zdiagnozowania osoby potrzebowała konsultacji z innym lekarzem, a córkę z zapaleniem pęcherza wysłała pod koc.