lek. med. Agnieszka Łabędzka-Skutnik

Lekarz rodzinny

Lekarz Podstawowej Opieki Zdrowotnej (NFZ). Porady komercyjne umawiane indywidualnie. Cena: 80 zł.

Jestem bardzo zdziwiony, że Pani Doktor ma tak mało opinii na swoim profilu. Moim zdaniem (i nie tylko) to wspaniały lekarz, bardzo konkretna, rzeczowa, nie spotkałem się jeszcze z osobą tak poważnie podchodzącą do swego zawodu. Pani Łabędzka leczy kompleksowo, zleca wszelkie potrzebne badania a następnie szczegółowo analizuje stan pacjenta, omawia choroby i ich leczenie. Nie lekceważy pacjenta jak wielu lekarzy, słucha nie stawiając diagnozy na chybił trafił. Wizyty nie są rutynowe, jeśli trzeba to trwają dłużej.

Prostacka opinia, nie mająca nic wspólnego z Panią Łabedzką. Jest ona wspaniałym lekarzem , pełnym wiedzy i empatii. Jakis kretyn, nie potrafiący sie podpisać, zadał sobie trud samooceny.

Nieprofesjonalna, niesympatyczna wręcz odrzucająca. Sprawia wrażenie jakby była obrażona na świat. Nie potrafi i chyba nie chce pomóc pacjentowi. Za to umie poniżać, insynuować chęć wyłudzenia recepty. Nie polecam,