Agnieszka Lech

Kardiolog

Pani dr niezwykle uprzejma i kompetentna. Prowadzi pacjenta bardzo prawidłowo. Dokładnie bada i zleca właściwe badania. Za wszelką cenę dąży do postawienia prawidłowej diagnozy. Zła opinia poprzedniej osoby to w żaden sposób nieprawdziwa. Nie wierzcie tej osobie. Zarówno ja jak i mój mąż jesteśmy jej pacjentami. Polecam znakomitą panią dr bez wahania

Lekarz absolutnie godny polecenia. Wykazuje zainteresowanie pacjentem, co dzisiaj jest dość rzadkim zjawiskiem.

W 100 % nie zgadzam się z poprzednim wpisem. Leczę się u Pani doktor ponad 4 lata, przychodzę na wizyty co miesiąc i od początku spotkałam się z uprzejmością i zrozumieniem oraz z kompetencją. Nie było nigdy problemów w postawieniu dobrej diagnozy i wytłumaczeniu przebiegu leczenia. 100% polecam wszystkim z problemami kardiologicznymi.