lekarz Agnieszka Ledniowska

Bardzo fachowa pani doktor. Młoda a już tak doświadczona i utytułowana. Do zabiegów podchodzi bardzo profesjonalnie i ostrożnie. Wszystko tłumaczy, zabieg niebolesny i wykonany bardzo higieniczne. Dba o każdy detal. Polecam i dziękuję bo czuję i wyglądam znacznie młodziej. Kasia W

Jestem stała klientka dr Ledniowskiej i nie zamienię jej na inną. Byłam już u kilku lekarzy estetycznych ale nikt mi tak nie doradził i nie wykonał tak skutecznie zabiegu ja pani doktor. Miałam zabiegi kwasem hialuronowym, botox, mezoterapię. Zawsze jestem zadowolona z zabiegu. Zabieg przebiega w miłej atmosferze, tylko chwila i już po zabiegu. Nic nie boli. Polecam!

Bożena 55l. Miałam problem z wypadającymi włosami i udałam się do Pani doktor po pomoc. Pani doktor zaproponowała mi zrobeinie badań hormonalnych a po wykluczeniu innych chorób wykonałam serię zabiegów medycyny estetycznej- mezoterapię igłow skóry głowy. Już po pierwszym zabiegu ogromna różnica a po serii pozbyłam się problemu. Dziekuję za pomoc i polecam dr Ledniowską.

Bożena 55l.

POLECAM WIZYTY U PANI DOKTOR. MIAŁAM POWIEKSZANE USTA W INNYM GABINECIE I WYSZŁO KRZYWO.BAŁAM SIĘ WRÓCIĆ NA KOREKTĘ DO PANI DOKTOR I WYBRAŁAM DR LEDNIOWSKĄ. UDAŁO SIĘ SKORYGOWAĆ USTA I WSZYSTKO WYGLĄDA TAK JAK POWINNO. PANI DOKTOR DŁUGO WYKONYWAŁA ZABIEG ALE DOKŁADNIE I STARANNIE. IDŹCIE DO SPRAWDZONYCH LEKARZY-NIE EKSPERYMENTUJCIE!!!!!! POLECAM BO WARTO!!!

Pani doktor bardzo rzeczowa, z dużą wiedza i ogromnym doswiadczeniem. Potrafi bardzo dobrze doradzić a efekty jej pracy sa bardzo naturalne. Każdy zabieg daje dobry efekt, jestem bardzo zadowolona. Polecam wszystki ceniacym profesjonalizm.

Iwona. Byłam u Pani doktor na botoxie. Wcześniej korzystałam z usług w innych gabinetach, botox trzymał krótko, jeździłam na korekty itp. U Pani doktor po zabiegu efekt rewelacyjny, wszystko się wygladzilo. Polecam.

Pani doktor ma dobrą rękę. Wykonala mi lifting twarzy nićmi haczykowymi. Efekt 10 lat mniej i brak szpecacych chomiczkow, piekny owal twarzy. Polecam lifting twarzy u dr Ledniowskiej!!

Warto było się tutaj zgłosić. Kompleksowe leczenie przebarwień, bez bólu i męczarni. Moje zmiany były na tle hormonalnym akurat.

Pani doktor to profesjonalista. Od kilku lat korzystam z jej uslug. Ostatnio Pani doktor wykonala mi lifting twarzy nićmi haczykowymi barb w Kędzierzynie Koźlu. Efekt rewelacyjny!!

Wciąż poszukujesz " Katowice"?

MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Mroźna 3
40-318 Katowice
MEDICUS Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kazimierz Radwan
Słupia Jędrzejowska 167
28-350 Jędrzejów
Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca X Oddział Kardiologii, Elektrofizjologii i Elektrostymulacji - Ambulatoryjna opieka specjalistyczna
Edukacji 102

40-752 Katowice
Lecznica Dzieci i Dorosłych Ambulatoryjna Opieka Specjalistyczna
Powstańców 27
41-500 Chorzów
ZOZ w Świętochłowicach Sp. z o.o.
ul. Chorzowska 38
40-060 Katowice
Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan
ulica Brzozowa 54
40-170 Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Energomontaż Chorzów" Sp. z o.o.
Szczecińska 10
41-500 Chorzów