dr n. med. Agnieszka Ledniowskadr n. med. Agnieszka Ledniowska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Agnieszka Ledniowska

Medycyna estetyczna, Ginekolog, Ginekolog plastyczny

Doktor nauk medycznych, lekarz, wykładowca, ekspert medycyny estetycznej (dyplom prestiżowej uczelni GWSH na kierunku medycyna estetyczna dla lekarzy uzyskany w 2009r), zwyciężczyni plebiscytu Mistrzowie Urody 2018 w kategorii lekarz medycyny estetyczne-j ranking Kraków, absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, wydziału Lekarskiego w Zabrzu. W 2016r. uzyskała tytuł doktora nauk medycznych po dwóch i pół letnich studiach doktoranckich na ŚUM w Katowicach pod ...

Udałam się do pani doktor z problem intymnym, zostałam wysłuchana, zrozumiana i zaproponowano mi skuteczne rozwiązanie problemu. Jestem już po zabiegu, jestem bardzo zadowolona z efektu a mój problem zniknął. Bardzo polecam. Profesjonalizm i skuteczność- to cechuje dr Ledniowska

Jestem bardzo zadowolona z zabiegu i konsultacji u pani doktor. Wszystko przebiegło pomyślnie u zgodnie z ustaleniami /labioplastyka/ polecam bardzo

Wybór Pani Doktor był jedną z najlepszych decyzji. Zdecydowałam się na Labioplastykę i żałuję tylko, że tak późno. Efekt zabiegu super, czuję się kobieco i komfortowo. Polecam wszystkim Paniom borykającym się z tym wstydliwym problem. Dr Ledniowska wspaniała lekarka !

Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, profesjonalnie i bez skrępowania. Pani doktor podeszła do mojego problemu z dużym zaangażowaniem, problem został rozwiązany. Polecam

Korzystam z różnych zabiegów estetycznych u Pani doktor. Zabiegi dobierane indywidualnie do potrzeb bez zbędnego naciągania na kolejne. Jestem bardzo zadowolona i polecam

Fantastycxna Pani doktor. Miła, ciepła, empatyczną, zabieg wykonany szybko / labioplastyka/, po zabiegu czułam się zaopiekowana. Efekt po zabiegu wow, jestem zachwycona!!!!

Bardzo polecam panią Doktor. Jestem zadowolona z dobranych zabiegów i efektu końcowego. Wszystko wygląda naturalnie co mnie bardzo cieszy. Z pewnością wrócę na kolejne zabiegi.

Pani doktor pomogła mi z problemem rozstępów na brzuchu po ciąży. Wyglądają o niebo lepiej, są prawie niewidoczne, polecam

Jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor Ledniowskiej. Zabiegi dobierane do moich potrzeb, efekt zabiegów naturalny, bardzo polecam

Zdecydowałam się na doktor Ledniowska aby wykonać labioplastykę. Wszystko przebiegło bez zastrzeżeń, wizyta w miłej atmosferze, bez skrępowania, zabieg bardzo komfortowy.. a po zabiegu efekt wow! Moje życie zmieniło się diametralne, jedna z lepszych decyzji życiowych a panią doktor serdecznie polecam i dziękuję :) 🧡