lekarz Agnieszka Ligęzińska

Kardiolog

2,5

Bardzo dobry lekarz. Miła, cierpliwa, wszystko wytłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze polecam

Zgłosiłam pani doktor objawy/ kołatanie serca , duszności, uczucie niepokoju, podwyższone ciśnienie/.Zostałam zbadana / pani doktor robiła w trakcie badania dziwne miny , nie dodając słowa komentarza. Nie spytała czy się leczę, i czy przyjmuję stale jakieś leki. / Choruję ileczę się systematycznie na nadciśnienie tętnicze od 30-tu lat./ Bez słowa podała mi receptę na lek jak się okazało stosowany w chorobie Menier'a/ objawy zawroty głowy i szumy w uszach/. Najarała się , czy co ? Dzięki Bogu za dwa dni wróciła pani doktor rodzinna i zaordynowała lek, jaki nalężało zastosować w moim przypadku / objawy choroby niedokrwiennej serca/ . Omjać szerokim łukiem - może zrobić krzywdę.