lek. med. Agnieszka Łuczak

Internista, Hematolog

Absolwentka Akademii Medycznej w Warszawie speacjalista chorób wewnętrznych, hematolog.

Zajmuje się m.in. leczeniem zaburzeń hematologicznych takich jak: niedokrwistość, leukopenia, małopłytkowość, nadpłytkowość.

Pani Doktor Agnieszka Łuczak to wspaniały lekarz. Wizyta jest bardzo rzeczowa i profesjonalna, w miłej atmosferze. Pani Doktor jest bardzo empatyczna i zaangażowana. Pani Doktor dokładnie słucha pacjenta, szuka przyczyn choroby, zleca potrzebne badania i wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie. Czuję się wyjątkowo zaopiekowana i bezpieczna pod opieką Pani Doktor.

Pani Doktor Agnieszka Łuczak to wspaniały lekarz.
Czuję się wyjątkowo zaopiekowana i bezpieczna pod opieką Pani Doktor.

Doktor Łuczak to najwspanialszy lekarz, jakiego kiedykolwiek spotkałam. Jest niesłychanie profesjonalna, zawsze trafia z diagnozą, przepisuje trafione leki. Przede wszystkim jednak dokładnie słucha pacjenta – każdemu poświęca tyle czasu, ile ten potrzebuje, niezależnie od obowiązujących w przychodniach standardów. Doktor Łuczak zawsze chętnie i cierpliwie odpowiada też na pytania, choćby były ich setki, i dokładnie wyjaśnia pacjentowi, na czym będzie polegać leczenie oraz co mogło być przyczyną zachorowania. Nigdy nie zostawia pacjenta w potrzebie – przyjmie każdego, kto o to prosi, choć numerki do niej rozchodzą się jak świeże bułeczki. Przez dwa miesiące tułałam się od lekarza do lekarza, leżałam w kilku szpitalach, gdzie nikt nie potrafił mnie zdiagnozować – i to dopiero doktor Łuczak wysłuchała mnie, poświęciła mi czas i zasugerowała depresję (co wkrótce potem potwierdziło się u psychiatry), dzięki czemu oszczędziła mi kolejnych miesięcy niepewności i cierpienia oraz doprowadziła do szybkiego rozpoczęcia skutecznego leczenia. To również do niej biegam z każdą moją infekcją, bo wiem, że wyleczy mnie szybko i bezpiecznie oraz potraktuje mnie z szacunkiem i troską. Uważam, że mam niewiarygodne szczęście, że trafiłam na takiego lekarza i każdemu życzę tego samego. Doktor Łuczak przywraca wiarę w sens płacenia składek na NFZ :)