lek. dent. Agnieszka Majewska-Roztoczyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

U Pani Agnieszki leczę ząbki i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest rzeczowa, kompetentna i profesjonalna. Bardzo szczegółowo objaśnia co jest problemem oraz etapy leczenia. Co mnie bardzo przekonuje to poświęcony czas, nie mam odczucia że się spieszy bo następny pacjent już czeka. Efekty estetyczne są super. Szczerze polecam tym, którzy szukają uczciwego i sumiennego dentystę.

Pani Doktor jest bardzo uprzejma, sympatyczna i profesjonalna, wszystko dokładnie objaśnia i pokazuje na zdjęciach, zabiegi wykonuje szybko, ale bez pośpiechu, nie upycha 4 osób w godzinę (jak niektórzy stomatologowie), lecz poświęca tyle czasu, ile jest potrzebne. Podczas wizyty czułam się bardzo komfortowo, wyraźne widoczne było indywidualne podejście Pani Doktor do pacjenta. Odwiedziłam już wielu stomatologów, lecz dzisiejsza wizyta zdecydowanie należała do najprzyjemniejszych.

Bylam w Polsce na wakacjach i wypadla mi plaba. Pani doktor naprawila mi zeba lepiej niz moja stala dentystka. Pani doktor spedzila ze mna duzo czasu i wszystko dokladnie sprawdzila i wytlumaczyla. Gabinet jest bardzo nowoczesny i czysty a obsluga bardzo mila. polecam goraco

Jestem pod wrażeniem leczenia u dr. Roztoczyńskiej. Pełen profesjonalizm. Wizyta trwała troszkę ale plomba zrobiona bardzo starannie. Absolutnie nie widać gdzie jest ząb a gdzie plomba. Bardzo fajne podejście do pacjenta: miła, pogodna a co najważniejsze wszystko tłumaczyła podczas pracy. Oprócz tego zostałem pouczony jak należy dbać o higienę bo mam nadzieję ze po wyleczeniu zębów u Pani Doktor będę już tylko chodził na kontrolę. Jeżeli ktoś szuka sumiennego, delikatnego dentysty w Poznaniu to szczerze polecam.

Profesjonalny lekarz, który diagnozuje, tłumaczy w sposób zrozumiały dla pacjenta, zadaje pytania i uważnie wsłuchuje się w oczekiwania, leczy delikatnie. Doskonały sprzęt współgra z doskonałą obsługą dając poczucie dużego komfortu. Gorąco polecam

Doskonały sprzęt współgra z doskonałą obsługą dając poczucie dużego komfortu.
Gorąco polecam

Absolutnie polecam Panią doktor wszystkim obawiającym się wizyt u stomatologa. Ma przemiłe podejście do pacjenta, a Jej profesjonalizm rozwiewa wszelkie obawy przed następną wizytą. Każda procedura jest dokładnie wytłumaczona, w sposób zrozumiały dla laika. Lecząc się u Pani doktor pacjent ma poczucie bycia "zaopiekowanym". Każdemu poświęcana jest niezbędna ilość czasu, z troską tak o jakość, jak i estetykę wykonywanej pracy. Jeśli ktoś czyta opinie bez przekonania na którego stomatologa się zdecydować, proszę wybrać dr Majewską-Roztoczyńską. Satysfakcja gwarantowana.

Doktor Roztoczyńska zrobila mi bardzo ładną plombę. Ciepłe podejście do pacjentów i wszystko dokładnie tłumaczy. Wzbudziła moje zaufanie. Gabinet ładny i nowoczesny. Jestem zadowolona i mogę polecić.

Moje dzieci miały robione dwie plomby. Nie myślałam że dzieci bedą takie grzeczne. Wcześniej nie było tak w gabinecie. To chyba podejście Dr. Majewskiej bo jest bardzo miła do dzieci ale jednocześnie stanowcza. Sama się zdecydowałam usiąsc na fotel następnym razem bo fajnie tłumaczy co i jak. Naprawdę Polecam z dziećmi i dorosłymi???

Bylam z dzieckiem 4 letnim w gabinecie. Pani doktor ma super podejscie do dzieci, a fotel dinozaur bardzo sie podobal corce. Wizyta w rozsadnej cenie. Polecam

Miałam u dr. Roztoczyńskiej robione leczenie kanałowe. Inni dentyści skazali ząb na wyrwanie. Dr. uprzedziła mnie że lecznie może się nie udać ale podjęłam ryzyko. Efekt super, nic nie boli. Jestem bardzo zadowolona. Bardzo podoba mi się podejście, wszystko tłumaczy i daje człowiekowi opcję do wyboru. Ja czułam się dobrze poinformowana i decyzja była moja. Koszt to całość leczenia 6tki. Polecam!