lekarz Agnieszka Mandel-Gębska

Chirurg stomatolog

Bardzo dobry lekarz,poprzednie opinie to wierutne bzdury.Ktoś ewidentnie robi czarny PR

Super Pani Doktor,tak sie bałem tej ósemki a usunięta była koncertowo.Do tego Pani Doktor b. miła i sympatyczna a przy tym b. konkretna babka.Polecam wszystkim dentofobom.

Pani doktor usuwała mi operacyjnie ząb mądrości.Byłem z nim w kilku gabinetach w Kościanie i nikt nie chciał się tego podjąć.Bylem kompletnie zestresowany kiedy trafiłem zresztą z polecenia innego lekarza do P.dr.Ale zabieg przebiegł naprawdę bezboleśnie.Polecam zdecydowanie ten gabinet.