dr n. med. Agnieszka Pasternak

Dermatolog, Medycyna estetyczna, Wenerolog

Dr n. med. Agnieszka Pasternak jest absolwentką Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego , który ukończyła z wyróżnieniem. W 2004 roku obroniła pracę doktorska, a w 2005 uzyskała tytuł specjalisty z dziedziny dermatologia-wenerologia.

Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Klinice dermatologii, w poradniach dermatologicznych oraz gabinecie prywatnym. Uczestniczyła w wielu kursach , szkoleniach i sympozjach z dziedziny diagnozowania i leczenia chorób skóry, włosów, paznokci, dermatol...

Leczę córkę na AZS od lat. Leki przepisane przez Panią Dr zadziałały natychmiast. Świetna specjalistka, bardzo zaangażowana i pomocna. Bardzo kontaktowa. Wiem, że na pewno będziemy kontynuuowaly leczenie u Pani Dr. Serdecznie polecam.

Pani Doktor jest bardzo doświadczoną, kompetentną, dokładną, odpowiedzialną osobą. Zawsze dokładnie wszystkiego wysłucha, dopyta, odpowie na pytania, doradzi. Oprócz zawodowych wysokich kwalifikacji Pani Doktor jest bardzo dobrą, serdeczną, życzliwą osobą.

Numer 1 wśród dermatologów. Pani Doktor wyleczyła mnie z dolegliwości, której nie potrafiło pokonać kilku innych dermatologów. Fachowość, łatwy kontakt, dostępność, umawianie wizyt na plus. Ponadto, Pani Doktor zasugerowała nowe kosmetyki do pielęgnacji twarzy. No i najważniejsze - wyleczyła mnie z trądziku. Zostaje na dłużej i polecam.

Córka miała problem z ropnym trądzikiem i twarz skłonną do blizn, Pani doktor od razu wiedziała, że zwykły antybiotyk pomoże chwilowo, więc nie owijając w bawełnę od razu poleciła leczenie izotekiem. Ponieważ ja również miałam takie problemy w dzieciństwie i leczyłam się u różnych lekarzy gdzie wypisywali antybiotyki, maści , które działały na krótko do tego pozostawiły blizny, dlatego słowa Pani doktor od razu wzbudzily moje zaufanie. Leczenie trwało od grudnia do sierpnia efekt super gładka twarz jestem mega zadowolona. Dziękuję Pani🙂

Wiedza, kompetencje, trafność podejmowanych decyzji połączone z empatią, zaangażowaniem, dobrocią i życzliwością czynią z Pani Doktor wyjątkowego Lekarza, wspaniałego Człowieka. Pani Doktor od wielu już lat służy swoją pomocą dla całej naszej rodziny, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni.

Do Pani doktor zgłosiłam się już będąc podczas kuracji Izotekiem, dzięki niej mogłam ją kontynuować mieszkając w Szczecinie. Bardzo profesjonalna i sympatyczna Pani doktor, która odpowiadała na wszystkie moje pytania rozwiewając wszystkie moje wątpliwości. Kurację dokończyłam, jestem bardzo zadowolona z rezultatów. Otrzymałam również wiele przydatnych porad. Polecam.

Od kilku lat pani doktor leczy moje AZS. W sytuacjach kryzysowych za każdym razem przepisane przez nią leki pomagają skórze rewelacyjnie. Przepisuje także bardzo dobre maści recepturowe. Zawsze uprzejma, odpowiada konkretnie na pytania. Nigdy nie odmawia pomocy, mam do niej pełne zaufanie.Wizyty zawsze na Kasę Chorych.

Problemy z trądzikiem miałem od gimnazjum. Próbowałem się leczyć u wielu dermatologów lecz oni wciąż przepisywali te same antybiotyki i maści które nic a nic nie pomagały. W końcu trafiłem na panią Markowską. Gdy opowiedziałem swoją historię bezskutecznej walki z trądzikiem jako jedyna zaproponowała mi najskuteczniejsze leczenie Izotekiem tłumacząc wszystkie moje wątpliwości. Właśnie skończyłem 6miesięczną terapię i jestem pod wrażeniem, ani jednego pryszcza. Raz na jakiś czas jakaś mała krosta wyskoczy, nic więcej. Inni lekarze wciąż próbowali naciągać mnie na kasę, przepisywali różne dziwne antybiotyki i maści po których nie było żadnego efektu. Jeżeli raz na zawszę chcesz się pozbyć trądziku , jeżeli leczysz się już kilka lat i nic nie pomaga ,zdecydowanie polecam wizytę u pani Markowskiej :) .

U pani Doktor leczę się już 4 rok na trądzik, jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Po pierwsze są bardzo dobre terminy, mogę bez problemu co miesiąc rejestrować się na kontrolę. Po drugie - najważniejsze - pani Doktor słucha i pomaga. Na początku miałam ustawiony antybiotyk (mam trądzik ropny w strefie T i na żuchwie, poliki są zdrowe, tylko raz na jakiś czas wyskoczy coś malutkiego) na 3 miesiące, tę kurację zniosłam bardzo źle (dolegliwości żołądkowe i utrata wagi 10kg) o czym powiedziałam pani Doktor i teraz stosuję maści na skórę i tylko przy bardzo mocnym wysypie antybiotyk na max. 10 dni, ponieważ pani Doktor ma na uwadze także mój ogólny stan zdrowia po przyjmowaniu długoterminowym antybiotyku - zawsze wysłucha i pomoże! Antybiotyk tak czy siak zdarza się bardzo bardzo rzadko, najczęściej są to maści na skórę, które ustawione inne co ok. 2/3 miesiące przez panią Doktor zawsze pomagają i mam nadzieję, że będzie tak jak najdłużej. Polecam z całego serca!

Polecam bardzo dr Markowska pomogła mi w wyleczeniu trądzika a wcześniej przez kilka lat nie mogłam na siebie patrzeć. Pomogła także mojej mamie w leczeniu problemów z włosami. Dobrze że są lekarze uczciwi którzy nie naciągają na kolejne wizyty tylko chcą wyleczyć pacjenta.