lekarz Agnieszka Meier-Suszka

Psychiatra

Bardzo dobry fachowiec. Kompleksowe podejscie do pacjenta, widzi przede wszystkim człowieka. Nie ogranicza wizyty czasowo. Szuka przyczyny choroby, a nie leczy tylko jej skutki. Polecam gorąco.

Pani doktor jest niezwykle miła, empatyczna i profesjonalna. Zawsze słucha pacjenta i oferuje skuteczną pomoc. Gorąco polecam!

Leczę się u pani doktor od lat, pomogła mi w najgorszym momencie mojego życia u prowadzi do dziś. Cierpliwie tłumaczy wszystkie zawiłości i co najważniejsze jest skuteczna. Szczerze polecam.

Cierpliwie tłumaczy wszystkie zawiłości i co najważniejsze jest skuteczna.
Szczerze polecam.

Pani doktor bardzo mi pomogła. Zawsze ma czas na wysłuchanie, dobrze dobrała mi leki. Czuję się lepiej

Polecam Panią Doktor. Otrzymałam duże wsparcie. Wszystko szczegółowo wyjaśniła. Pomogła mi odzyskać spokój. Cieszę się, że trafiłam na osobę z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do pacjenta.

Lekarka z dużym doświadczeniem w pracy klinicznej, z profesjonalnym podejściem, uważna na zgłaszane przez pacjenta objawy, kompetentna. Godna polecenia.

Godna polecenia.

Doskonała, fachowa pomoc lekarska. Jestem bardzo zadowolona, czuję się bardzo dobrze, z wizyty na wizytę widzę bardzo dużą poprawę zdrowia. Pani Doktor jest profesjonalnym lekarzem, z dużą empatią prowadzi terapię leczniczą. Mam pełne zaufanie i widzę same pozytywne efekty.

Lekarka konkretnie i rzeczowo tłumaczyła chorobę i leczenie. Nie roztkliwiła się co mi bardzo spasowało.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor bardzo uprzejma i empatyczna.Pomogła mi kiedy miałam kryzys. Dokładnie wyjaśnia przyczyny problemów i jaka terapia będzie potrzebna. Polecam wszystkim

Nie polecam osobom, ktorzy dlugo lecza sie psychiatrycznie. Kompletny brak zrozumienia, stukanie w komputer zamiast sluchania i leczenie schematyczne. Ogromny stres po wizycie i zmarnowane 240 zl za leki, ktore lekarz rodzinny przepisuje za darmo. Niestety, dobrzy lekarze psychiatrzy, z duzym doswiadczeniem przeszli juz na emeryture.

Nie polecam osobom, ktorzy dlugo lecza sie psychiatrycznie.