dr n. med. Agnieszka Michalska

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Przede wszystkim jest kompleksowa, poświęca czas każdej pacjentce, nie działa rutynowo. Niestety pani Doktor kobiety ciężarne przyjmuje tylko w swoim prywatnym gabinecie. Jest to nieuczciwe zagranie w stosunku do pacjentek, które starają się o dziecko i leczą się w innym gabinecie niż prywatny Pani doktor. Ja nie miałam o tym pojęcia i strasznie się zdziwiłam kiedy przyszłam potwierdzić ciążę do doktor Michalskiej. Byłam zmuszona na szybko szukać innego lekarza, który poprowadzi moją ciążę. Nie mogłam sobie pozwolić na wizyty w prywatnym gabinecie w Katowicach. Nie po to opłacam ubezpieczenie medyczne, żeby jeszcze dodatkowo każdego miesiąca płacić za wizytę u doktor Michalskiej. Czy to w ogóle jest zgodne z prawem, żeby odmawiać przyjmowania pacjentek w ciąży?

bardzo dobry doktor-polecam szczerze wszystkim kobietom.Na swoim przykladzie gdzie bylam w lodzi i warszawie wydalam co swoije a mialam tak blisko a szukalam daleko.Pomoc wlasnie dostalam od p.doktor. Kompetencja godna podziwu,profesjonalizm i dobrze zrobiona operacja doprowadzila mnie do zdrowia..Nie ma slow ktore wyrazilyby moje podziekowania..doktor najwyzszej klasy.Pani doktor z calego serca dziekuje.

Byłam z wizytą endokrynologiczna. Przyznaję, że jestem super zadowolona, usg na miejscu w gabinecie, super miejsce polecone przez doktor do biopsji. Naprawdę jestem pozytywnie zaskoczona, w porównaniu z wcześniejszymi wizytami gdzie indziej. I przystępna cena wizyty z usg. Polecam!

Bardzo dobry ginekolog i endokrynolog. Wiele lat leczyłam się na tarczyce i mimo różnych dawek wyniki nie były dobre, ale po zmianie leków przez Panią Doktor wreszcie mam wyniki jak nigdy i czuję się rewelacyjnie. Bardzo polecam!

Super lekarz, miło, sympatycznie, delikatne badanie, wszystko na miejscu ginekolog, usg, endokrynolog. Kompetencje i wiedza, a przy tym super atmosfera. Bardzo jestem zadowolona. Mąż chodzi też do Pani Doktor jako endokrynologa. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tymi wizytami.

Super doktor! Bardzo miła atmosfera w trakcie wizyty, szczegółowy wywiad, plan leczenia i wszystko wytlumaczone dokładnie, można pytać do woli, jak się czegoś nie rozumie. Bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim kobietom.

Miło, serdecznie, ciepła atmosfera, wiedza i zaangażowanie. Czego można chcieć więcej, jak człowiek i tak zawsze się trochę boi. Polecam wszystkim!

Bardzo dobry lekarz, miła,sympatyczna i przede wszystkim kompetentna. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i na pewno przyjdę znowu. Polecam!

Niestety źle wkleila się ocena, więc powtarzam jeszcze raz :polecam i jeszcze raz polecam, wszystko na 5!

doktor bardzo dobra .kultura ,wspaniala wiedza i doswiadczenie zawodowe fachowa reka..naprawdze polecam kazdej kobiecie.