lekarz Agnieszka Mieszkowska-Madej

Pani dr. Przy zgłoszeniu się pacjenta z bólem.lewego jądra i utratą przytomności z tego powodu , przeprowadziła tylko wywiad, bez jakiego kolwiek badania narządów w zakresie możliwym do przeprowadzenia w warunkach POZ . Następnie kiedy pacjent po krotkim czasie zglosil przez teleporade, żeby jednak przeprowadziła badanie , umówiła wizytę poza kolejka w czasie kiedy jednak jej nie było w pracy. Nie bd jej zarzucał braku kompetencji , ale za samo.podejscie do sprawy powinna odpowiedzieć dlaczego bardziej zaszkodziła niż pomogła

Pani Madej to taki typ lekarza, który od samego początku odpycha od siebie pacjenta. Absolutnie nie polecam.

Cudowny lekarz z prawdziwego zdarzenia . Gdzie aktualnie przyjmuje Pani doktor ? Wczesniej przyjomawal w Pzu zdrowie na ul Granicznej

Pani Doktor to bardzo dobra, wnikliwa i dokładna specjalistka z niezwykłą empatią i podejściem do pacjenta. Kompleksowo prowadzi mój przypadek, służy radą i czasem, a wszystko po to by pomóc. Potrafi wytłumaczyć przebieg choroby i z rozwagą i spokojem przeprowadzić przez nią chorego, nie pozostawia go samego sobie. Polecam jak najbardziej.

Polecam jak najbardziej.

Spotykam się z wieloma różnymi podejściami ze strony lekarza do pacjenta, ale z takim chamstwem i prostactwem - pierwszy raz. Zero uśmiechu, lekceważenie, ubliżanie. Ta pseudo lekarka minęła się z dobrymi manierami a do leczenia jej daleko. Dostałaby wszędzie zero gdyby nie regulamin strony.

Dostałaby wszędzie zero gdyby nie regulamin strony.

Wspaniały lekarz,cudowna kobieta. Kompetentna, poświęca dużo czasu pacjentowi i nikogo nie lekceważy. Chętna do niesienia pomocy, można jej zaufać. Wymagająca, śmiało polecam.

Uważam,że jest doskonałym lekarzem i cudowna osoba polecam wszystkim.Ufam w 100%

jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem

jest kompetentnym i bardzo dobrym lekarzem

Cud miod po prostu. Az milo byc pacjentem tej pani.

Cud miod po prostu. Az milo byc pacjentem tej pani.

Uważam, że jest super lekarką!

Uważam, że jest super lekarką!