lek. dent. Agnieszka Misian

Nie polecam. Nie jestem zadowolony z poziomu usługi. Inny lekarz znalazł dodatkowe ubytki po wykonaniu zdjęć. Zdecydowanie odradzam.

Wszystko jak w najlepszym porządku. Zdecydowanie polecam. Świetny lekarz, pełny profesjonalizm. Jeśli będę musiał z pewnością skorzystam.

wybitny stomatolog , wspaniała osoba - korzystałam z pomocy Pani Agnieszki wiele razy i zawsze rezultaty przewyższały moje oczekiwania

szokująca cena to raz dwa podpisywanie oświadczeń (byleby umyć ręce w razie problemu) myślę, że Pani doktor się w głowie poprzewracało. KIEDYŚ BYŁA NORMALNA!!! To była moja ostatnia wizyta w tym gabinecie

Witam, leczyłam u p. Misian 3 zęby i z dwoma miałam później poważne probelmy w związku ze złym ich leczeniem przez p. doktor. Do tego jej usługi są bardzo drogie!!!

Naprawdę świetna dentystka, fachowo i uprzejmie podchodzi do pacjenta. Poczekalnia przytulna, gabinet na najwyższym poziomie. Jedynym minusem jest to że trochę dużo kasuje, ale cóż profesjonalizm kosztuje.

bardzo polecam panią doktor,kometentna,pełen profesjonalizmi dobre podejście do pacjenta minimalizujące stes przed leczeniem na foltelu, przynajmniej dla mnie jest to jednak stees, niewiem jak dla pozostałych pacjentów ale ja zawsze lecze ze znieczuleniem i u tej pani doktor jest to bezbolesne, ceny dogodne jak na teren małopolski na śląsku i w krakowie są dużo wyższe, a pozatym pani doktor jest zawsze uśmiechnięta miła i na marginesie bardzo ładna, polecam gorąco innym pacjentą.

Pani doktor kompetentna, niestety za borowanie plus plombę skasowała mnie na 350 złotych. Poświęciła mi dużo czasu (2 wizyty po około 40-50 minut każda) jednak to zdecydowanie za dużo. Jeśli jednak kogoś stać na takie wydatki, to polecam bo to osoba kompetentna.

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta.Leczenie bez stresu i bólu,zdecydowanie polecam!!!