lek. dent. Agnieszka Miszkurkalek. dent. Agnieszka Miszkurka - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5zdjęcie #6zdjęcie #7zdjęcie #8zdjęcie #9zdjęcie #10zdjęcie #11zdjęcie #12

lek. dent. Agnieszka Miszkurka

Stomatolog dziecięcy, Stomatolog, Chirurg stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Jestem absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Kształciłam się również za granicą, na Semmelweis University w Budapeszcie. W czasie studiów byłam aktywnym członkiem Koła Chirurgii Stomatologicznej oraz Koła Mikrobiologii a także uczestniczyłam w pracach badawczych prezentowanych na międzynarodowym kongresie. Stomatologia jest dla mnie pasją, dlatego ciągle poszerzam swoją wiedzę i umiejętności przez uczestniczenie w licznych kursach. W mojej pracy dążę do tego aby wszystkie oczek...

Pani stomatolog z dobrym podejściem do dzieci. Drugi rok przychodzę z synem (teraz 9lat) i każda wizyta zakończona była uśmiechem zamiast płaczem. Dr. Miszkurka potrafi w taki sposób opowiadać o zębach i ich leczeniu, że nawet dziecko słucha z zaciekawieniem i potem łatwiej znosi ewentualny zabieg. 2 wypełnienia założone przez P. Doktor trzymają się bez problemów i są niemal niewidoczne

Plomba, którą wykonała mi doktor Agnieszka jest bez zarzutu. Wszystko wygląda ładnie i solidnie! Zabieg nie trwał długo, ale miała poczucie, że trafiłam do prawdziwej profesjonalistki. Pani doktor bardzo kontaktowa, zabieg u niej to niemal przyjemność. Pani doktor udzieliła mi również kilku cennych porad na temat codziennej higieny jamy ustnej.

Jedyny stomatolog, którego nie boi się mój mąż:) Sama też chodzę do Pani doktor. Zawsze ciepło uśmiechnięta i miła. Jasno tłumaczy co będzie robić i czego można się spodziewać po zabiegu. Dba o komfort pacjenta. Zawsze punktualna.

Najsympatyczniejsza Pani stomatolog z jaką się spotkałam. Po wykonaniu przeglądu dokładnie omówiła stan mojego uzębienia i potencjalne problemy jakie mogą się pojawić wraz z propozycjami ich rozwiązania. Ceny nie ścinają z nóg jak u niektórych innych warszawskich dentystów.

Byłem u P. Domańskiej na piaskowaniu, które wykonała bardzo dokładnie, po spojrzeniu w lustro zauważyłem sporą różnicę i zmianę na plus. Jednocześnie zabieg nie był uciążliwy ani bolesny, dentystka godna polecenia!

Dobra dentystka ze wspaniałym podejściem do pracy i pacjenta. Podczas wizyty czułem się traktowany profesjonalnie, p. doktor poświęciła czas, by odpowiedzieć na wszystkie moje pytania.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog dziecięcy Warszawa"?

Dental-Design Jaworska
ul. Nowoursynowska 134