lek. dent. Agnieszka Młynarczyk

Ortodonta

Zdecydowanie odradzam. Pani Doktor potrakowała mnie byle jak, na szybko, bo skorzystałam z promocji oferowanej przez spółkę, dla której przecież pracuje. Podczas wizyty nie dała mi zapomnieć, że moja wizyta jest "z promocji" i zapytała mnie "czego właściwie chciałabym się dowiedzieć, skoro jestem z promocji". Odesłała mnie gdzie indziej, twierdząc, że nie może rozpocząć leczenia z powodu infekcji w jamie ustnej, którą mi rzekomo zdiagnozowała. Nie spotkałam dotąd stomatologa w prywatnej służbie zdrowia, który zachowywałby się w sposób tak nieempatyczny i nieprofesjonalny. Nie polecam!