lekarz Agnieszka Moncznik

Lekarz sprawia wrażenie ze zrobił łaskę, że przyjął pacjenta, braki w wiedzy medycznej. Nigdy więcej nie skorzystam. Tragedia

Sprawia wrażenie energicznej i to niestety wszystko. Ma poważne braki w wiedzy medycznej, może być wręcz niebezpieczna dla pacjenta.

Bardzo dobry i kompetentny specjalista. Miałem drobne komplikacje po operacji nogi i potrzebowałem pilnie konsultacji. Dzięki Pani Doktor wszystko skończyło się dobrze.

lekarz rzetelny, wyjaśniła mi kawa na ławę, o co chodzi. chodziłem długo już wcześniej po różnych lekarzach, z różnym efektem, teraz jest o niebo lepiej. polecam, chociaż kolejka w przychodni to dramat. Artur.

Zrobiła korzystne pierwsze wrażenie, ale potem okazało się że nie wiedziała co robi, bała się chyba do tego przyznać i zastosowała złą metodę leczenia, łagodnie mówiąc.

Mnie pani dr Moncznik uratowała prawą rękę. Przyjęła mnie chociaż nie musiała, bo miałam skierowanie ze Scanmedu (gdzie potraktowano mnie jak śmiecia) i weszłam "z ulicy" do przychodni NFZ w akcie desperacji. Ta pani to profesjonalista, a przede wszystkim życzliwy, wyrozumiały i dobry człowiek! Więcej takich "ludzkich" lekarzy proszę..

Jak na publiczną przychodnię poświęcono tu mojej matce bardzo dużo czasu, a chodziliśmy tam z jej raną na nodze długi czas. Noga wyleczona, a panią doktor bardzo dobrze wspominam.

Ta pani jest delikatnie mówiąc słabym lekarzem. Ale na pewno dużo mówi i stara się zrobić dobre wrażenie. Jeśli ktoś to ocenia jako lekarskie kompetencje, to cóż. Radzę uważać na zapisywane przez nią leki.

A mnie Pani doktor uratowała życie. Tak profesjonalnego podejścia w połączeniu z dużą wiedzą, doświadczeniem i życzliwością jeszcze nie spotkałam. Nie wiem wcale jak można odbierać p. Moncznik jako osobę zarozumiałą, czy wyniosłą?! To bardzo ciepły człowiek o dużym zasobie empatii!

Sympatyczna, fachowa i kompetentna, bardzo dobry lekarz! Kolejka wprawdzie posuwa się koszmarnie wolno, ale przynajmniej nie miałam poczucia, że zostałam "odfajkowana". Polecam.