lekarz Agnieszka Morańda

Pediatra

Polecam Panią Doktor w 100%!!! Jest bardzo ale to bardzo miła, wie jak podejść do dzieci, wysłucha wszystkiego co rodzic ma do powiedzenia, wypytuje i bardzo dokładnie poinstruuje w jaki sposób chciałaby przeprowadzić leczenie. Wzbudza ogromne zaufanie swoim podejściem do pacjenta! A co najważniejsze nie ukrywa swojego numeru telefonu i można zadzwonić do Niej zawsze kiedy tylko coś niepokoi! Wysłucha i jeżeli nie ma potrzeby- zaleci leczenie przez telefon! Po raz pierwszy spotkałam się z lekarzem, który pisze rozpoznanie i leczenie na kartce z kalką gdzie jedno zostawia u siebie a drugie daje rodzicowi - podpisane i podbite pieczątką! Jeśli tylko ktoś ma taką możliwość to niech się nie zastanawia. W dobre ręce powierza swoje dzieciątko :)

Jeszcze takiego lekarza nie spotkałam. Prowadzi moją córeczkę od urodzenia czyli od 15 miesięcy. Mała bardzo ją lubi. Jest delikatna w stosunku do dziecka, konkretna w informacjach, sama dopytuje czy coś jeszcze chcemy się dowiedzieć. Bardzo ją lubimy. Niestety w LIM jest dyrektorem i ma coraz mniej wizyt i ciężko się dostać, chyba zacznę chodzić prywatnie, bo ostatnio poszliśmy do innego lekarza na szczepienie to byłam niezadowolona z okrojonych informacji, a i mała nie była zadowolona. W 10000% polecam dr Morańdę to naprawdę profesjonalistka z powołaniem.

GENIALNA - w sumie można by pisać elaboraty na ten temat... Trafiliśmy z polecenia znajomych, którzy leczą u niej swoją córkę - rewelacyjny lekarz - nie tylko od strony kompetencyjnej - jest takze empatyczna, świetna w kontakcie, z doskonałym podejściem do dzieci - i co baaardzo istotne - cieszy się naszym 100 procentowym zaufaniem.

Mam bardzo pozytywną opinię. Bardzo rzeczowa i dokładna. Stara się wniknąć w przyczyny. Cudowny człowiek i wyśmienity specialista. Dr.Morańdę mogę z czystym sumieniem ją polecić obecnie jestem w drugiej ciąży i również będziemy chodzić z drugim bobaskiem .A przerabialiśmy już wiele pediatrów Dr.jest świetna spełniłam moje wszystkie oczekiwania.

Bardzo miła i kompetentna Pani doktor, ma super podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy rodzicom krok po kroku jak postępować z chorym dzieckiem. Odpowiada też chętnie na wszystkie (często banalne) pytania rodziców. Po prostu lekarz z powołania :).

Wspaniały lekarz. Z naszymi 2 synkami korzystamy z usług lekarskich Pani doktor już ponad 5 lat i zawsze byliśmy zadowoleni z jej profesjonalnego podejścia.

P. Doktor jest lekarzem z powołania!!! Konkretna i bardzo kompetentna. Odpowiada na pytania bardzo wyczerpująco. Jest bardzo sympatyczną osobą, która ma wspaniałe podejście do dzieciaczków. Można dzwonić do P. Doktor bez problemu jeżeli tylko coś niepokoi. ZAWSZE POMOŻE!!! Byłam u P. Doktor z moją córeczką już kilka razy i dalej będę chodziła!!! POLECAM PANIĄ DOKTOR W 100 A NAWET W 1000 %

Byłam u P. Doktor z moją córeczką już kilka razy i dalej będę chodziła!!!
POLECAM PANIĄ DOKTOR W 100 A NAWET W 1000 %

Bardzo miła a przy tym konkretna, profesjonalna dr. W gabinecie w Zastowie / blisko Krakowa / jest możliwość skorzystania z wizyty po wcześniejszej telefonicznej rejestracji. Pani dr jest bardzo uprzejma - nie bagatelizuje obaw rodziców i pomimo własnych zajęć umożliwia wizytę / ostatnio byłam z 4 letnią córką póżnym sobotnim popołudniem Pani dr przyjęła nas pomimo własnych uroczystości rodzinnych/Polecam bardzo

NAJLEPSZY PEDIATRA!! Prowadzi moich dwóch synków. Tylko ona potrafi nam pomóc. Jedyny lekarz który daje opis wizyty z pieczątką. Sporo cierpliwości i zrozumienia dla rodziców i ciepła dla dzieci. Nie zamienimy Pani Doktor na żadna inną!

W porównaniu z innymi pediatrami jest super. Gorąco polecam, Pani doktor ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Jest osobą kompetentną, wnikliwą, ma czas dla pacjenta, chętnie wysłucha i odpowie na pytania a przy tym jest bardzo sympatyczna.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Kraków"?

Kraków

Centrum Medyczne Liszki

ulica Niska 24a
Specjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Laryngolog"
ulica Nałkowskiego 1/105
Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska