lekarz Agnieszka Morawska

Laryngolog

Polecam wszystkim. bardzo miła, życzyliwa a przy tym bardzo mądry lekarz. Leczyłem sie u wielu lekarzy niestety bezskutecznie. pani doktor zaproponowała konkretne leczenie poprzedzone bardzo wnikliwą diagnostyką, która pozwoliła zdiagnozować problem i podjąść właściwe leczenie. Polecam wszystkim a Pania doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego

Bardzo dobry specjalista profesjonalne podejście do pacjenta godny polecenia specjalista!

Bardzo, bardzo chwalę i cenię Panią dr Agnieszkę Morawską. Panią doktor poznałam na wizytach w przychodni na os.Uroczym w Nowej Hucie. Jest kompetentna, uprzejma i wzbudza zaufanie moje jak i innych pacjentów ( wiem z rozmów tzw.korytarzowych ). Na pewno nie zmienię lekarza tej profesji a dodam, że wszystkim będę polecać Panią doktor.

Bardzo, bardzo chwalę i cenię Panią dr Agnieszkę Morawską.