lekarz Agnieszka Nicpońlekarz Agnieszka Nicpoń - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lekarz Agnieszka Nicpoń

Okulista, Okulista dziecięcy

W 2003 roku ukończyłam Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej. Od 2003 roku zdobywałam swoje doświadczenie zawodowe na Oddziale Okulistycznym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Elblągu, Klinice Chorób Oczu Gdańskiej Akademii Medycznej, Klinice Okulistyki Dziecięcej Gdańskiej Akademii Medycznej, na Oddziale Leczenia Zeza i Niedowidzenia w Gdańsku, na Oddziale Okulistyki Dziecięcej Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie.
W roku 2010 uzyskałam tytuł specjalisty II stopnia z okulistyki. Jestem słuchaczem studiów podyplomowych Europejskiej Szkoły Okulistyki w Szwajcarii (ESASO – European School for Advanced Studies in Ophthalmology). Od 2014 do 2019 roku pracowałam jako starszy asystent na Oddziale Okulistycznym Elbląskiego Szpitala Specjalistycznego, gdzie zajmowałam się diagnostyką, leczeniem oraz chirurgią chorób oczu.
We wrześniu 2016 roku otworzyłam swój własny gabinet okulistyczny w Elblągu na ulicy Hetmańskiej 47E, gdzie pomagam zachować dobre widzenie swoim pacjentom.

Polecam. Pełen profesjonalizm. Fachowa obsługa. Wysokie kompetencje i umiejętności. Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.

Pacjent czuje że trafil we właściwe ręce.

Idealne podejście do dziecka!!! Spokojna, uśmiechnięta, wszystko dokładnie wytłumaczy - bardzo polecam!!!

Pani Doktór Agnieszka Nicpoń poświęca każdemu pacjentowi odpowiednio dużo czasu.Dokładnie przebada i wysłucha. W moim przypadku bardzo profesjonalnie prowadzi dalsze leczenie oka po zabiegu.

Panią Agnieszkę polecił mi kolega, gdy szukałam lekarza okulisty, który podjął by się zbadania oczu mojemu 11 miesięcznemu wnukowi. Byłam niezwykle zaskoczona sposobem komunikacji Pani doktor z dzieckiem, jej cierpliwości i staranności w postawionej diagnozie. Ponownie spotkałam się z Panią doktor gdy udałam się po pomoc ze swoją 84 letnia mamą. Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz.. Kompetencje Pani doktor, zaangażowanie, życzliwość, uprzejmość, podejście oraz wnikliwa diagnostyka są nieocenione. Nie ma znaczenia wiek pacjenta, czy rodzaj wizyty, liczy się nade wszystko chęć udzielenia możliwie wszelkiej pomocy. Trafiłam do Pani Agnieszki ...

Znakomity i nietuzinkowy specjalista, świetny lekarz..
Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia i sama w 100% serdecznie bardzo polecam !!!
Wyrazy szacunku i uznania.. Dziękuje..

Pani Agnieszka jest kompetentnym specjalistą,zajmuje się bardzo profesjonalnie pacjentem.Bardzo serdeczna.Polecam!

Pani Doktor jest nie tylko znanym i cenionym lekarzem,świetnym specjalistą,ale także przemiłym człowiekiem-uprzejmym,kulturalnym z dozą empati,przy tym skromnym,mającym poczucie humoru.Jest lekarzem godnym zaufania dla którego najważniejsze jest dobro pacjenta.

Pani Agnieszka jest lekarzem z powołania, posiada profesjonalne podejście do pacjenta. Jest miłą i ciepłą osobą, która za wszelką cenę chce pomóc pacjentowi, nie zależnie czy pacjentem jest małe dziecko, czy osoba w starszym wieku. Z czystym sumieniem polecam wizyty u Pani Doktor. Dziękuje i pozdrawiam Robert Klach.

Wysokie kwalifikacje,super kompetentna,niezwykle miła i sympatyczna.Pełne zaufanie.Szczerze polecam!

Pani Doktor to wspaniały człowiek, doskonały lekarz, przyjazny małemu pacjentowi. Moja córeczka wyszła od Pani Doktor uśmiechnięta, a ja szczęśliwa, że tacy wspaniali ludzie pomagają innym. Dziękuję Pani Doktor!

Pani Agnieszka jest profesjonalistką w każdym calu, dokładnie zbadała mojego syna i wyjaśniła wynik badania.Czekamy na wizytę kontrolną,