dr Agnieszka Niepokój-Czopnik

Szczerze polecam Panią Doktor. Jestem po operacji, wszystko na najwyzszym poziomie. Pani Doktor dokladnie wytlumaczyla proces podczas operacji, co się bedzie działo, po operacji. Zawsze miala czas i dokladnie wszystko tłumaczyła .

leczylem sie u innego doktora i przeszlem do pani doktor Agnieszki Czopnik jestem ogolnie zadowolony pani doktor skrupulatnie mnie bada w gabinecie

Lekarz z powołania, pomimo swojej wiedzy bardzo skromna. Bardzo mocno zaangażowana, uprzejma, pomocna. Życzę każdemu, aby na swojej drodze spotykał takiego lekarza. Mam też wielką nadzieję, że to dobro kiedyś wróci do Pani Agnieszki ze zdwojoną siłą. Operacja z przeszczepem skóry przeprowadzona z pełnym profesjonalizmem. Serdeczne Bóg zapłać!

Duża wiedza i zaangażowanie bardzo fajne podejście do pacjenta, rozmowa i wizyta w miłej atmosferze polecam zdecydowanie!

Leczę się onkologicznie w Dolnośląskim Centrum Onkologii od kilku lat z uwagi na nieobecność mojego lekarza prowadzącego trafiłam do Pani "doktor". Zdecydowanie nie polecam. Pani obrażona, że musiała przyjść do pracy. Zero zainteresowania pacjentem. Wizyta opóźniona o ponad godzinę. Zmarnowany czas oraz niepotrzebnie narażenie własnego zdrowia w dobie pandemii.

Pani dr jest zaprzeczeniem ogólnie panującej opinii o polskiej służbie zdrowia, pełny profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta. Oby więcej takich lekarzy.