lekarz Agnieszka Nowak-Nowak

Laryngolog

Mam nadzieję, że jest dobra w leczeniu bo w kontaktach międzyludzkich brakuje jej wszystkiego. Była opryskliwa i niemiła. Nawet jeśli miała zły dzień to profesjonalny lekarz nie powinien wyładowywać się na pacjentach. Mam nadzieję, że nigdy nie będę musiał korzystać z jej usług.

nawed nawed jest lekarką !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

rzkońcu zlikwidowali ta jarocińska laryngologie !!!nie skrzywdzi jurz nikogo !!!ten babsztyl!!!!w zyciu .!!!!teraz to do zamiatania ulicy!!!!ten roztrzepaniec!!!

NIE POZWALA PISAĆ O SOBIE ZŁEJ OPINI!!TZN.PRAWDZIWEJ LUBI TYLKO TE KTÓRE SAMA NAPISAŁA O SOBIE!!!!PSYCHOL!!!A WIEC JEJ ZADANIE TO MIGDAŁÓW USUWNIE!!SOIE NIECH USUNIE ALBO DZIECIAKOM NIE NIGDY TEGO NIE ZROBI!!!!OSZUSTKA!!ROBI DOŚWIADCZENIA NA LUDZIACH I BIERZE NIEZŁĄ KASE!!!NA SZCZĘSCIE ORGANY SCIGANIA ZAINTERESOWAŁY SIE WKOŃCU TA OSZUSTKA!!!!!

Ja jestem w szoku!!! Już troszkę czasu żyje na tym świecie i taki lekarz jak pani doktor trafia się bardzo rzadko! Polecam!

żalowy lekarz, i nie umie leczyc, zdecydowanie nie polecam

żalowy lekarz, i nie umie leczyc, zdecydowanie nie polecam

Przez wiele lat byłam leczona przez innego laryngologa, ale bez efektów. Pani doktor Agnieszka Nowak już na pierwszej wizycie podjęła decyzje o usunięciu migdałów i od tej pory mam już spokój, bo nie mam już angin po kilka razy w roku. Pozdrawiam panią doktor.

wspanialy lekarz !! myslałam że tacy specjalisci graja tylko w serjalu! moja 11 letnia corka miała wycinane migdałki ,dzeki pani dr NOWAK + NOWAK MOZE NORMALNIE FUNKCJOMOWAC !

pani doktor jest super ,już od wielu lat leczę syna u pani doktor i jest wszystko ok. polecam .

PANI DR.AGNIESZKA NOWAK JEST BARDZO DOBRYM LARYNGOOLOGIEM MI SWIETNIE USUNELA MIGDALY MA BARDZO DOBRE PODEJSCIE DO PACJENTOW NIETYLKO PRZEBADA ALE I POROIMAWIA JAK ZCZLOWIEKIEM O INNYCH SPRAWACH NIETYLKO MEDYCNYCH BARDZO POLECAM PANIA AGNIESZKE NOWAK PANI DOKTOR GODNA ZAUFANIA BARDZO MILA SYMPATYCZNA USMIECHNIETA WYROZUMIALA