Agnieszka Nowak

Z Panią doktor mieliśmy do czynienia dopiero pierwszy raz, ale od razu mogę powiedzieć, że jest wspaniałą osobą z super podejściem do dzieci. Pierwszy raz miałam do czynienia z tak empatycznyn i zaangażowanym lekarzem pediatrą. Pomimo tego, że Pani doktor nie mogła nam pomóc, trafnie skierowała nas do lekarza specjalisty- polecając godne zaufania osoby, abyśmy mogli kontynuować diagnostykę. Na pewno z synkiem Kubą, będziemy wracać do Pani Doktor.

Rewelacyjny pediatra! Osoba przemiła i pogodna. Podejście do dziecka i kontakt z nim na medal!:) Gorąco polecam!

Kompetentna, miła i sympatyczna lekarka ze świetnym podejściem do pacjentów. Niestety ciężko się do niej dostac.

Bardzo dobry pediatra. Nasze dzieci bardzo ją lubią. I zawsze trafia z diagnozą. Szczerze Panią doktor polecamy.

Pani doktor jest nie tylko lekarzem ale człowiekiem .Chodziłam z synem do niej na ul.Mościckiego a potem przepisałam się za nią na ul. Pułaskiego. Zawsze przyjęła chore dziecko nawet jak miała pełny stan .Lekarz bez humorów. Pani doktor to lekarz bardzo miły,sympatyczny i rzeczowy.Zawsze chętnie coś doradziła. Życzę jest sukcesów i wszystkiego dobrego .

Życzę jest sukcesów i wszystkiego dobrego .

Bardzo dobra Pani doktor. Miła, sympatyczna zawsze uśmiechnięta i co najważniejsze "bez humorów". Chodziłam do wielu pediatrów i nikt nie może jej dorównać, Bardzo dokładnie bada dzieci, ma bardzo dobre podejście do nic, tłumaczy wszystko i odpowiada szczegółowo na zadane pytania. Teraz chodzę tylko do pani doktor.

pani doktor ma bardzo dobre podejscie do dzieci, widać ze lubi swoją pracę, nigdy nie odmawia przyjęcia w nagłej potrzebie, szkoda tylko ze nie można jej "sklonować" - ma bardzo dużo pacjentów i ciężko się do niej dostać, czasem w takim biegu można coś przeoczyć a zdrowie małego dziecka - bezcenne

Najlepszy pediatra jakiego znam!!! Wspaniałe podejście do dzieci, mali pacjenci uwielbiają "doktor Nowak", która staje się "ciocią" a nie lekarzem. Miła, kompetentna, widać, że wykonuje swój zawód z powołania!!! Polecam w 100%!!!

Zgadzam się z przedmówcą. Pani doktor ma świetny kontakt z małym pacjentem. Jednak dostanie się do niej graniczy z cudem, ale często mam to szczęście w nieszczęściu, że pani doktor ma dyżury w wekendy, a moja córka "uwielbia" wtedy właśnie chorować. Bardzo miła, sympatyczna i kompetentna.

Świetna i miła lekarka, ale ma bardzo dużo pacjentów i ciężko się do niej dostać.