Agnieszka Nowicka

Pediatra

Wspaniała Pani dr, zawsze uśmiechnięta, w jasny sposób tłumaczy na co dziecko jest chore, potrafi kilka razy przyjść w czasie dyżuru do chorego dziecka, zbadać,a rodziców pocieszyć. Oby więcej takich lekarzy!!

Wspaniała pani doktor. Miła, kompetentna, świetny pediatra. Godna zaufania. polecam innym panią doktor Agnieszkę Nowicką. Ja leczę u niej już wiele lat swoje dzieci i jestem bardzo zadowolona, gdyż bardzo skrupulatnie dobiera leki i zwraca uwagę na inne schorzenia.

Miła, kompetentna, potrafi w jasny i zrozumiały sposób wyjaśnić istotę choroby, ma bardzo dobre podejście do dzieci.Pediatra godny polecenia!

Wciąż poszukujesz "Pediatra Ostrów Wielkopolski"?

Ostrów Wielkopolski

ul.Wrocławska