lek. dent. Agnieszka Nowińska

Dziękuję Pani Dr. Agnieszce za pomoc przy wyrwaniu zęba. Pomogło i nie ma bólu. To była naprawdę profesjonalna i bezbolesna procedura. Przyjęcie w klinice Neptune Dent w Gdańsku było bardzo przyjazne, a personel wyjątkowo troskliwy. Jestem pod wrażeniem jakości usług stomatologicznych, jakie oferujecie. Teraz, dzięki Wam, mogę cieszyć się bezbólowym uśmiechem. Dzięki jeszcze raz!

Wspaniała Pani doktor, poświęca dużo czasu pacjentowi. Dokładnie bada, zleca badania, tłumaczy co będzie robione, co może się wydarzyć - korzysta widać z nowego sprzętu. Mam do niej duże zaufanie . Polecam

Dr. Agnieszka jest szybka, czasem rzuci żartem i stara się aby atmosfera była dobra. Byłem na wyrywaniu 8'smki w Sierpniu, było gorąco i Pani dr zgodziła się, gdzie inne gabinety odmawiały. Była trochę podenerowana tym, iż cieżki idzie zabieg, co widziałem na jej twarzy.